Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3600: Anka zdradzi Białego? Kamil odwoła ślub po akcji w akademiku - ZDJĘCIA

2023-04-13 14:38

Anka (Anna Pentz) zdradzi Białego (Igor Paszczyk) w 3600 odcinku "Pierwszej miłości"? Kamil nakryje dziewczynę w akademiku w dwuznacznej sytuacji i będzie chciał odwoływać ślub! Dał pierścionek zaręczynowy Ance, bo myślał, że inaczej potoczy się ich związek. Odkąd jednak dziewczyna wyjechała na stypendium do Anglii, wszystko stanęło pod znakiem zapytania. W 3600 odcinku "Pierwszej miłości" Kamil nie zdzierży widoku narzeczonej w objęciach innego faceta i postanowi zrezygnować ze wszystkich planów!

"Pierwsza miłość" odcinek 3600 - czwartek, 13.04.2023, o godz. 18 w Polsacie

Biały przyleci do Londynu specjalnie dla Anki, będzie chciał zrobić ukochanej niespodziankę. W 3600 odcinku "Pierwszej miłości" Kamil mocno się zdziwi przebiegiem spotkania z ukochaną, której jeszcze przed wylotem do Anglii kupił pierścionek zaręczynowy. Para zaręczyła się, ma być ślub, ale czy w ogóle do niego dojdzie po tym, co chłopak zastanie w akademiku w Londynie? Wyjazd za granicę na stypendium to wielka szansa dla młodej studentki, jednak nowe miejsce wiąże się z nowymi znajomościami.

Filip (Dominik Smaruj) odradzał koledze wyjazd za granicę z niespodzianką, tym bardziej, że nie zna on angielskiego. Biały uprze się jednak, że odwiedzenie narzeczonej to dobry pomysł, kupi bukiecik kwiatów i zawita do akademika. Kiedy chłopak pojawi się na miejscu, zza rogu przyłapie Ankę na rozmowie i przytulaniu się z innym chłopakiem! 

Anka zdradzi Białego w 3600 odcinku "Pierwszej miłości"?

Zdegustowany Biały wścieknie się na dziewczynę, będzie gotowy odwołać ślub i zrezygnować z napisania matury. W końcu chciał zdobyć wykształcenie tylko po to, by zaimponować mądrej i ambitnej Ance. O dziwo, w 3600 odcinku "Pierwszej miłości" parze uda się porozmawiać, ale Kamil wyjaśni ukochanej, że bardzo mocno się na niej zawiódł. On obdarzył ją zaufaniem, a na własne oczy przekona się, że dziewczyna stroi sobie z niego żarty! 

Niestety sprawy w 3600 odcinku "Pierwszej miłości" nabiorą kiepskiego obrotu również dlatego, że Anka szybko się zreflektuje i przyjedzie za ukochanym do Wrocławia. Na miejscu przyłapie narzeczonego z Igą (Waleria Gorobets)! Scena w mieszkaniu wyda się podejrzana, a sytuacja się odwróci. Anka stanie się zazdrosna, a Kamilowi będzie trudno wytłumaczyć, dlaczego nagle znalazł się w dwuznacznej sytuacji z dziewczyną. Czy do ślubu Anki i Białego w ogóle dojdzie? Przekonamy się niebawem. 

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Kryzys Anki i Białego. Przeszłość Adama i Wernera wyjdzie na jaw
Najnowsze