Pierwsza miłość po wakacjach. Artur zostawi Dorotę i ich córkę Tosię dla innej kobiety?

i

Autor: ATM Grupa/ Bogdan Bogielczyk Pierwsza miłość po wakacjach. Artur zostawi Dorotę i ich córkę Tosię dla innej kobiety?

Pierwsza miłość

Pierwsza miłość po wakacjach. Artur zostawi Dorotę i ich córkę Tosię dla innej kobiety?

2022-08-16 15:25

Nowy sezon serialu "Pierwsza miłość" przyniesie rozstanie Artura (Łukasz Płoszajski) i Doroty (Magdalena Wróbel), którzy wrócili do siebie tuż przed narodzinami ich córki Tosi? Niestety Kulczycki nie wytrzyma zbyt długo w roli troskliwego, oddanego partnera. Co prawda zamierzał być dla Tosi wspaniałym ojcem, stworzyć z Dorotą idealną rodzinę dla dziecka, ale kolejne odcinki "Pierwszej miłości" pokażą, że Artur ma problem z wiernością tylko jednej kobiecie. Koło Kulczyckiego zacznie się kręcić piękna adoratorka, nowa bohaterka, więc pozycja Doroty będzie zagrożona. Zostawi ją dla innej? Poznaj szczegóły!

Czy Dorota i Artur w nowym sezonie "Pierwszej miłości" rozstaną się?

Dorota w "Pierwszej miłości" po wakacjach będzie musiała walczyć o Artura i ich rodzinę! Już jakiś czas temu podawaliśmy, że Dorota przejdzie metamorfozę. Choć nie potrafiła odnaleźć się w nowej sytuacji po narodzinach Tosi, a macierzyństwo ją przytłaczało, cierpiała na depresję po porodzie, to teraz w kolejnych odcinkach "Pierwszej miłości" jesienią postawi na zmiany w swoim życiu. Stanie się samowystarczalną, pewną siebie kobietą, gotową do walki o ukochanego, szczęście swoje i córki Tosi. A przeciwniczką Doroty zostanie nowa kobieta, która pojawi się u boku Artura!

Nie przegap: Pierwsza miłość po wakacjach. Marta ślepo zakochana w psycholu Mateuszu! Pokaże Emilce jak wygląda Łukasz? - ZDJĘCIA

Pierwsza miłość ZWIASTUN po wakacjach 2022. Michał przeżyje i powie Marysi, że Kacper nie jest jej bratem

Artur w "Pierwszej miłości" po wakacjach będzie miał problem z wiernością Dorocie!

Rozstanie Doroty i Artura w "Pierwszej miłości" po wakacjach będzie wisiało w powietrzu. Mimo, że w ich rodzinie pojawi się drugie dziecko i w związku z tym będą mieli jeszcze więcej obowiązków. Kulczycki ma jednak za sobą bogatą przeszłość, liczne romanse i trudno mu będzie wytrwać w postanowieniu wierności Dorocie. Po narodzinach Tosi obiecał sobie, że tym razem nie popełni dawnych błędów, że wychowa córkę razem z Dorotą, ale może mu się nie udać w nowych odcinkach "Pierwszej miłości" nie ulec pokusie zdrady.

Sprawdź też: Pierwsza miłość. Artur i Dorota będą mieli drugie dziecko w nowym sezonie! Ledwo dają radę z Tosią, a teraz taki zwrot akcji - ZDJĘCIA

Na razie nie wiadomo kim w nowym sezonie "Pierwszej miłości" po wakacjach będzie nowa kobieta w życiu Artura Kulczyckiego, kto go zacznie uwodzić, namawiać do zdrady. Pewne jest natomiast to, że Dorota nie tak łatwo da sobie odebrać Artura, nie po tym co przeszli razem. Już raz ona go zostawiła, bo myślała, że Kulczycki nigdy się nie zmieni. Miało trochę racji, przeczucie ją nie myliło, bo Artur szybko znalazł sobie inną, spotykał się z Edytą (Alżbeta Lenska). Tym razem odmieniona Dorota w kolejnych odcinkach "Pierwszej miłości" stanie do walki o Artura i ich rodzinę! 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze