Pierwsza miłość po wakacjach. Marta ślepo zakochana w psycholu Mateuszu! Pokaże Emilce jak wygląda Łukasz? - ZDJĘCIA

i

Autor: ATM Grupa/ Bogdan Bogielczyk Pierwsza miłość po wakacjach. Marta ślepo zakochana w psycholu Mateuszu! Pokaże Emilce jak wygląda Łukasz? - ZDJĘCIA

Pierwsza miłość

Pierwsza miłość po wakacjach. Marta ślepo zakochana w psycholu Mateuszu! Pokaże Emilce jak wygląda Łukasz? - ZDJĘCIA

2022-08-16 20:25

W 3445 odcinku serialu "Pierwsza miłość" po wakacjach Marta (Honorata Witańska) zupełnie straci głowę dla Mateusza (Lesław Żurek), psychopaty, który znęcał się nad Emilką (Anna Ilczuk)! Wciąż jednak nie będzie wiedziała, że "Łukasz", którego poznała w barze i u którego spędziła noc, to właśnie Mateusz, kat Emilki. Kiedy w 3445 odcinku "Pierwszej miłości" nowego sezonu przyjaciółka wróci do Wrocławia, Marta zechce jej pokazać jak wygląda Łukasz, w którym zakochała się na zabój. Ale będzie miała problem ze zdjęciem psychola, który prowadzi z nią chorą grę! Poznaj szczegóły i sprawdź co się wydarzy.

"Pierwsza miłość" odcinek 3445 po wakacjach - czwartek, 1.09.2022, o godz. 18 w Polsacie

Nowy sezon "Pierwszej miłości" po wakacjach będzie makabryczny dla Marty, która tak jak kiedyś Emilka stanie się ofiarą Mateusza! Ogarnięty żądzą zemsty psychopata nie zdołał zatrzymać przy sobie Emilki, nad którą miesiącami znęcał się psychicznie i fizycznie, której wmówił, że jest sparaliżowany, żeby z nim została, więc teraz odegra się na Marcie. Bo nieobliczalny sadysta nie bez powodu zaczepił Martę w barze. Upił ją, czymś odurzył, a potem zaciągnął do siebie, nie ujawniając kim jest. Dopiero później Marta poznała fałszywe imię i nazwisko Mateusza, który podaje się za Łukasza Kownackiego. Już w 3445 odcinku "Pierwszej miłości" okaże się, że psychol bez problemu rozkochał ją w sobie!

Nie przegap: Pierwsza miłość po wakacjach. Marta po horrorze jaki urządzi jej Mateusz będzie z Piotrkiem? - WIDEO, ZDJĘCIA

Pierwsza miłość. Ewa będzie miała dziecko z ochroniarzem Fabianem?! Żona Wekslera o jednym synu już zapomniała

W 3445 odcinku "Pierwszej miłości" Marta pokaże Emilce zdjęcie Mateusza?

Powrót Emilki do Wrocławia w 3445 odcinku "Pierwszej miłości" będzie dla Marty okazją, żeby zwierzyć się przyjaciółce jak bardzo jest szczęśliwa, że poznała Łukasza. Nadal nie będzie wiedziała o nim zbyt wiele, zachowa czujność w ich relacjach, ale mimo to pozwoli sobie na to, żeby myśleć o Łukaszu coraz poważniej. Będzie tak bardzo podekscytowana znajomością z Łukaszem, że w 3445 odcinku "Pierwszej miłości" po wakacjach ciągle będzie opowiadać Emilce jak wspaniałego, czarującego, ale przy tym intrygującego mężczyznę poznała.

Sprawdź też: Wojtuś nie wróci do M jak miłość. Wyrzucony z obsady Feliks Matecki przerwał milczenie! Już nie ma złudzeń - ZDJĘCIA

Niespodziewanie Emilka w 3445 odcinku "Pierwszej miłości" zapyta Martę czy ma zdjęcie Łukasza. Z opowieści przyjaciółki będzie się wyjawiał obraz przystojnego, wysokiego szatyna, ale Emilka zechce zobaczyć jak naprawdę wygląda nowy ukochany Marty. Nagle zaślepiona miłością Marta zda sobie sprawę, że nie ma ani jednego zdjęcia Łukasza, że spotykają się od kilku tygodni, ale nikt z jej znajomych go nie widział. To da jej wiele do myślenia.

Ale sprytny, wyrachowany Mateusz na początku nowego sezonu "Pierwszej miłości" wciąż będzie unikał spotkania z Martą, gdy w pobliżu będzie Emilka albo inna z przyjaciółek. To nie oznacza, że nie będzie czaił się pod ich domem, obserwując z ukrycia obie kobiety. 

Najnowsze