Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3756: Emilka umrze podczas porodu? Bartek znajdzie ją nieprzytomną we krwi! Psychopatka Ewelina skrzywdzi też dziecko? - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2024-02-13 21:13

W 3756 odcinku serialu "Pierwsza miłość" życie Emilki (Anna Ilczuk) i jej dziecka będzie w rękach chorej psychicznie Eweliny (Magdalena Górska)! Poszukiwana psycholka najpierw porwie byłą, a zarazem przyszłą żonę Bartka, żeby zrealizować do końca swój makabryczny plan! Pozbyć się rywalki, zabić Emilkę i skrzywdzić nowo narodzoną córkę Miedzianowskich. W pułapce Eweliny zacznie się poród Emilki, która w 3756 odcinku "Pierwszej miłości" stoczy z psychopatką nierówną walkę. Bezwzględna Ewelina oskarży ukochaną Bartka, że ukradła jej całe życie, że to dziecko miało być jej. A kiedy Bartek w końcu odnajdzie porwaną Emilkę zobaczy ją nieprzytomną w kałuży krwi już po porodzie. Co będzie dalej? Zobacz ZWIASTUN "Pierwszej miłości".

"Pierwsza miłość" odcinek 3756 - piątek, 16.02.2024, o godz. 18 w Polsacie

Szczęście Emilki i Bartka w 3756 odcinku "Pierwszej miłości" legnie w gruzach gdy do akcji znów wkroczy nieobliczalna, bezwzględna, żądna zemsty Ewelina! Po tym jak chciała zabić Miedzianowskiego, spowodowała wypadek Bartka i swojego ojca, uwięziła i bestialsko pobiła Melisę (Aleksandra Szwed), udało jej się uciec przed policją i aż do "wieczoru panieńskiego" Emilki nie da o sobie znać. Tuż przed ślubem swojego byłego narzeczonego przystąpi do decydującego ataku na jego byłą i zarazem przyszłą żonę!

Niczego nieświadoma Emilka już w 3755 odcinku "Pierwszej miłości" wsiądzie do limuzyny, która wywiezie ją w nieznane, bo będzie przekonana, że to przyjaciółki przygotowały jej niespodziankę. Niestety zamiast beztroskiej zabawy, czekają ją dramatyczne chwile, bo w opuszczonej oborze, czy raczej chlewni, jej oczom ukaże się Ewelina. - To ja miałam nosić jego dziecko! Ukradłaś mi życie suko! - po tych słowach dla Emilki stanie się jasne, że psychopatka zwabiła ją do tej pułapki tylko w jednym celu, żeby zabić ją i dziecko!

Pod wpływem silnego stresu Emilka w 3756 odcinku "Pierwszej miłości" zacznie rodzić i będzie zdana na łaskę Eweliny! Tymczasem w klinice we Wrocławiu Bartek usłyszy od Marysi (Aneta Zając), że ani ona, ani też żadna z dziewczyn nie wynajęły dla Emilki limuzyny, nie zaplanowały dla niej wieczoru panieńskiego. Miedzianowski zda sobie sprawę, że za wszystkim stoi Ewelina. Jak uda mu się odnaleźć ukochaną w opuszczonej oborze? Czy Emilka wyśle mu jakiś sygnał gdzie jest?

To na razie pozostaje tajemnicą, ale 3756 odcinku "Pierwszej miłości" kiedy Bartek dotrze na miejsce, trafi w sam środek makabrycznych wydarzeń. Emilka po porodzie będzie leżała nieprzytomna na ziemi, a Ewelina w tym czasie będzie trzymała w ramionach dziecko. Gotowa skrzywdzić je tak, jak Emilkę. Dość szybko Miedzianowski oceni, że chociaż Emilka straciła dużo krwi, to wciąż żyje. - Ewelina, błagam cię... Oddaj mi ją... - zwróci się do psychopatki i ostrożnie podejdzie, by nie sprowokować jej do jakiś gwałtownych ruchów.

Co zrobi Ewelina w finale 3756 odcinka "Pierwszej miłości"? Nie odważy się zabić dziecka Emilki i Bartka, na ucieczkę też nie będzie miała już żadnych szans. Odda Miedzianowskiemu nowo narodzoną córkę, a sama trafi w ręce policji.

Pierwsza miłość. Emilka porwana przez Ewelinę! Biernacki zabójcą
Najnowsze