Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3656: Ewelina odegra się na Bartku za rozstanie! Doprowadzi do wypadku, a ofiarą będzie też jej ojciec - ZDJĘCIA, WIDEO

2023-09-25 8:49

W 3656 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Ewelina (Magdalena Górska) spowoduje wypadek, w którym ciężko ranni zostaną Bartek (Rafał Kwietniewski) i Roman (Lech Dyblik)! Do tragedii w Wadlewie dojdzie tuż po tym jak Bartek zostawi narzeczoną, wyzna, że jej nie kocha! Chora z nienawiści Ewelina źle zniesie odrzucenie. Do tego stopnia, że postanowi zrobić porządek z Bartkiem, tak jak z Melisą (Aleksandra Szwed), którą uwięziła w szopie. Nie wszystko jednak w 3656 odcinku "Pierwszej miłości" pójdzie po myśli Eweliny. Bo nie tylko Miedzianowski będzie jej ofiarą. Także ojciec Eweliny. Zobacz to w ZWIASTUNIE.

"Pierwsza miłość" odcinek 3656 - poniedziałek, 25.09.2023, o godz. 18 w Polsacie

Rozstanie Bartka i Eweliny w 3656 odcinku "Pierwszej miłości" stanie się faktem! Mimo, że narzeczona Miedzianowskiego desperacko będzie próbowała go przy sobie zatrzymać, zadba o to, żeby Bartkowi niczego przy niej nie zabrakło, to miłość do Emilki (Anna Ilczuk) okaże się silniejsze, niż uczucie, które połączyło go z Eweliną zanim trafiła do więzienia. Co prawda Bartek postawi na szczerość i otwarcie powie Ewelinie, że jej nie kocha, że nic nie będzie z ich związku, popełni jeden poważny błąd. Uzna, że kobieta pozwoli mu odejść. Nie przeczuwając nawet do jakiego bezwzględnego czynu posunie się jeszcze odtrącona Ewelina.

W głowie Eweliny w 3656 odcinku "Pierwszej miłości" zrodzi się kolejny chory plan. Melisa już boleśnie przekonała się do czego ona jest zdolna, a teraz kolej na Bartka. Opętana żądzą zemsty Ewelina postanowi w okrutny sposób policzyć się z byłym narzeczonym. Będzie gotowa nawet na to,żeby zabić Bartka! Chorobliwa nienawiść Eweliny do Miedzianowskiego, która w jednej chwili zastąpiła wielką miłość, pociągnie za sobą ofiary wśród jej najbliższych.

Co wydarzy się w 3656 odcinku "Pierwszej miłości"? W Wadlewie dojdzie do tragicznego wypadku Bartka i Romana, który spowoduje właśnie Ewelina. W jaki sposób? Czy uszkodzi samochód, którym będą jechali mężczyźni? A może postara się o to, żeby na wiejskiej drodze pojawiło się dla nich zagrożenie?

To na razie pozostaje tajemnicą, ale pewne jest, że w 3656 odcinku "Pierwszej miłości" niebezpieczna, a przy tym nieobliczalna Ewelina wpadnie w histerię gdy zobaczy na poboczu roztrzaskane auto, z którego strażacy będą wyciągali rannych Bartka i Romana. Zacznie krzyczeć do ojca, ale on już jej nie usłyszy...

Czy Ewelina w 3656 odcinku "Pierwszej miłości" zabije Romana, doprowadzi do śmierci ojca z zemsty na Bartku? Na szczęście nie, ale Roman w ciężkim stanie będzie walczył o życie w szpitalu.

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Ewelina spowoduje wypadek Bartka. Dominika w ciąży
Pierwsza miłość ZWIASTUN. Bartek zostawi Ewelinę, a Emilka będzie w ciąży! Dorota się odnajdzie
Listen on Spreaker.
Najnowsze