Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3657: Makabryczny wypadek Bartka! Emilka w ciąży nie zdąży mu powiedzieć o dziecku - ZDJĘCIA

2023-09-10 9:12

W 3657 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Bartek (Rafał Kwietniewski) cudem przeżyje wypadek, do którego doprowadzi chora z zazdrości i zemsty Ewelina (Magdalena Górska)! Kiedy Miedzianowski powie narzeczonej, że muszą się rozstać, bezwzględna Ewelina źle zniesie odrzucenie. W okrutny sposób policzy się z ukochanym, ale ucierpi na tym także jej ojciec Roman (Lech Dyblik). Wieść o tragicznym wypadku Bartka i Romana w Wadlewie w 3657 odcinku "Pierwszej miłości" dotrze do Emilki (Anna Ilczuk), która będzie w ciąży, ale nie zdąży jeszcze powiedzieć byłemu mężowi o dziecku. Ta chwila jednak nadejdzie u Bartka w szpitalu... Poznaj szczegóły i zobacz ZDJĘCIA.

"Pierwsza miłość" odcinek 3657 - wtorek, 26.09.2023, o godz. 18 w Polsacie

Ciąża Emilki w "Pierwszej miłości", wypadek Bartka i Romana, który będzie efektem zemsty Eweliny na ukochanym, to najmocniejsze wydarzenia w kolejnych odcinkach serialu pod koniec września! Tuż po tym jak Emilka odbierze wyniki badań z potwierdzeniem, że jest w ciąży, że spodziewa się dziecka Bartka, w Wadlewie dojdzie do makabrycznych zdarzeń.

Dla Bartka w 3656 odcinku "Pierwszej miłości" stanie się jasne, że związek z Eweliną nie ma żadnej przyszłości, że nie kocha narzeczonej, tylko byłą żonę! Miedzianowski dokona wreszcie wyboru, postanowi rozstać się z Eweliną, ale popełni niebezpieczny błąd, bo postawi na szczerość. Dlatego powie Ewelinie, że nie może dłużej udawać swego uczucia do niej.

Nieobliczalna Ewelina  w 3656 odcinku "Pierwszej miłości" źle zniesie odrzucenie. Uzna, że skoro Bartek woli Emilkę, ona rozprawi się z nim w okrutny sposób policzyć się z byłym narzeczonym. To właśnie Ewelina spowoduje wypadek samochodowy w Wadlewie, w którym ciężko ranny zostanie nie tylko Bartek, ale także jej ojciec Roman. Chorobliwa chęć zemsty, nad którą nie zapanuje Ewelina pociągnie za sobą ofiary wśród jej najbliższych. Samochód, którym będą jechali Bartek i Roman wypadnie z drogi i roztrzaska się na łące!

Dopiero tragedia z udziałem Bartka i ojca w 3657 odcinku "Pierwszej miłości" uświadomi Ewelinie jak podłym, bezwzględnym jest człowiekiem. A kiedy wiadomość p wypadku dotrze do ciężarnej Emilki nie będzie uwierzyć w to co się wydarzyło. Zwłaszcza, że nie zdąży jeszcze powiedzieć Bartkowi prawdy o wynikach badań, o tym, że będą mieli dziecko.

Przerażona Emilka razem z Eweliną w 3657 odcinku "Pierwszej miłości" zjawią się na miejscu wypadku. Była żona Miedzianowskiego będzie przy rannym, gdy ratownicy medyczni zabiorą go do szpitala. Na szczęście Bartek odzyska przytomność i spojrzy na Emilkę.

W szpitalu Bartek w 3658 odcinku "Pierwszej miłości" będzie pod dobrą opieką, a lekarze zajmą się jego obrażeniami. W dużo gorszym stanie będzie Roman, który przejdzie operację ratującą życie. Do Miedzianowskiego dotrze, że z jego winy doszło do tragedii, że to powodu jego zaniedbania o mały włos nie zginęli razem z Romanem.

Ale Emilka w 3658 odcinku "Pierwszej miłości" wyprowadzi go z błędu, opowie kochanemu do jak okrutnych rzeczy posunęła się Ewelina z zemsty za zdradę i rozstanie. Ze względu na stan Bartka nie odważy się jeszcze powiedzieć mu o ciąży. Dopiero następnego dnia ujawni wyniki badań u lekarza, które potwierdziły, że spodziewa się jego dziecka. 

Dla Bartka, który przez lata był przekonany o swojej bezpłodności, ciąża Emilki w 3659 odcinku "Pierwszej miłości" będzie prawdziwym szokiem. Z początku nie będzie wiedział jak zareagować, nie uwierzy też, że Emilka spodziewa się jego dziecka. Wspólnie ustalą trzymanie prawdy w tajemnicy ciąży Emilki tak długo jak się da. Ale ktoś podsłucha sekret Emilki i Bartka...

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Zaginiona Dorota znajdzie nową miłość. Ewelina zemści się na Emilce i Bartku
Najnowsze