Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3655: Chora gra Eweliny wobec Bartka. Nie powie o porwaniu i więzieniu Melisy - ZDJĘCIA

2023-09-15 13:19

Ewelina (Magdalena Górska) przejdzie samą siebie w 3655 odcinku "Pierwszej miłości". Jej chora gra przeciwko Emilce (Anna Ilczuk) wymknie się spod kontroli. Oszalała z żądzy zemsty narzeczona Bartka (Rafał Kwietniewski) będzie się do niego przymilać, udawać ideał, a tak naprawdę słowem nie przyzna się, co zrobiła. Kiedy w 3655 odcinku "Pierwszej miłości" spróbuje zrobić wszystko, byle tylko ukochany nie odszedł do byłej żony, Melisa (Aleksandra Szwed) zawalczy o wolność... To przez to, że Ewelina uwięzi ją z dala od wszystkich!

"Pierwsza miłość" odcinek 3655 - piątek, 22.09.2023, o godz. 18 w Polsacie

W 3655 odcinku "Pierwszej miłości" Melisa nadal pozostanie pod łaską Eweliny. Narzeczona Bartka zrobi wszystko, byle tylko zatrzymać przy sobie narzeczonego. Jej chory plan obejmie nawet kłótnię, porwanie i przetrzymywanie Melisy. Uzna, że Emilka nie może się z nią ugadać w sprawach produkcji kremu w fabryce w Wadlewie. Jeśli córka Śmiałka (Paweł Okoński) i Melisa doszłyby do porozumienia, Ewelina straciłaby sojuszniczkę. Myślała bowiem, że Melisa też nie cierpi Emilki i stanie z nią do walki przeciwko byłej żonie Bartka. Tak się nie stanie, bo Emilka spróbuje się dogadać, ale problem pojawi się wtedy, kiedy Melisa nie stawi się na umówionym spotkaniu. Każdy w Wadlewie wytłumaczy sobie zniknięcie kobiety tym, że prawdopodobnie po prostu wyjechała ze wsi. Nikt nie domyśli się, że została uwięziona przez Ewelinę! 

W 3655 odcinku "Pierwszej miłości" córka Romana (Lech Dyblik) nie da po sobie poznać, że coś jest nie tak. Wręcz przeciwnie, znów zagra dobrą i kochaną przy Bartku. Zrobi dla niego wszystko, zacznie się przymilać i odtrąci myśl, że mężczyzna nie zachowuje się w stosunku do niej jak kiedyś... Lekarz faktycznie zmieni swoje podejście do narzeczonej, bo przecież od jakiegoś czasu wiadomo, że jego uczucia do Emilki wróciły. 

Jak zakończy się chora gra Eweliny w "Pierwszej miłości"?

Czy Ewelina w końcu zorientuje się, że więzienie Melisy nic nie da? Tak nie odzyska Bartka, a Emilka na stałe wkradła się do jego serca. Córka Romana oszaleje z zazdrości i chęci zemsty. Jeszcze przez jakiś czas w "Pierwszej miłości" nie dotrze do niej, że jej narzeczeństwo dawno nie ma sensu. Mało tego, na horyzoncie pojawią się kolejne wieści. Po omdleniu Emilki stanie się jasne, że kobieta spodziewa się dziecka... Co zrobi Bartek? To pozostaje tajemnicą. 

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Dorota odzyska pamięć? Okrutna Jadwiga wypowie jej prawdziwe imię! Oskar odejdzie od Kaliny
Najnowsze