Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3668: Kinga po strzelaninie w We-Med zmieni podejście do choroby. W końcu wyzdrowieje? - ZDJĘCIA

2023-09-26 19:49

W 3668 odcinku "Pierwszej miłości" Kinga (Aleksandra Zienkiewicz) zrozumie, że cudem przeżyła strzelaninę w We-Med. Znajdzie się w klinice akurat w czasie, kiedy terroryści nawiedzą placówkę, odbędzie się napad i poleje się krew! Życie Kingi też znajdzie się w bezpośrednim niebezpieczeństwie, ale na szczęście kuzynka Marysi (Aneta Zając) przeżyje atak bandytów. W 3668 odcinku "Pierwszej miłości" zrozumie, ile ma szczęścia, że można nadal widzieć bliskich i walczyć z chorobą. To da jej siłę do pełnego powrotu do zdrowia?

"Pierwsza miłość" odcinek 3668 - środa, 11.10.2023, o godz. 18 w Polsacie

W 3668 odcinku "Pierwszej miłości" Kinga poczuje ogromną wdzięczność za to, że przeżyła atak w We-Med. Sytuacja się uspokoi, a teren placówki zostanie opanowany. Grażyna (Grażyna Wolszczak) zadrży o dobre imię kliniki i zmartwi się, że strzelanina w We-Med odbije się echem po mieście i nikt nie będzie chciał korzystać z ich usług. Nie ma co się dziwić, że pacjentów przerażą wydarzenia w szpitalu, a sama Kinga zobaczy na własne oczy wymierzony w nią pistolet. Na szczęście bandytom nie będzie chodziło o zrobienie jej krzywdy. Skupią się na porwaniu pewnego chłopca, który znajdzie się w placówce jako pacjent VIP. To właśnie jego uratuje Kacper (Damian Kulec), który zginie w ataku bandytów. 

Kinga w 3668 odcinku "Pierwszej miłości" zrozumie, że zyskała jeszcze jedną szansę od losu. Pomyśli, że może dalej żyć i walczyć z nowotworem. Nie da się ukryć, że choroba ją dobija, a mastektomia podłamie ją psychicznie. Jednak nadchodzące wydarzenia w "Pierwszej miłości" sprawią, że przemyśli wszystko raz jeszcze i ucieszy się z możliwości, które daje jej los. 

Kinga nabierze siły do walki z chorobą

Czy Kinga z "Pierwszej miłości" przezwycięży chorobę i odzyska zdrowie? Tego jeszcze nie wiadomo, ale jedno jest pewne. Ukochana Janka (Maciej Mikołajczyk) jeszcze bardziej doceni jego i dzieciaki. Maciek (Yan Polovnikov) Tomek (Oskar Wojciechowski) i ukochany nie opuszczą jej o krok. W końcu sami przerażą się, że mogli stracić Kingę na zawsze! Przez strzelaninę w We-Med kobieta zrozumie, że potrzebuje bliskości i wsparcia i nie może odpychać od siebie bliskich nawet w gorszych chwilach. To oni stanowią jej siłę i są największym prezentem od losu.

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Ewelina spowoduje wypadek Bartka. Dominika w ciąży
Listen on Spreaker.
Najnowsze