Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3663: Kinga po operacji nie poczuje się lepiej. Janek z Tomkiem nie opuszczą jej na krok - ZDJĘCIA

2023-09-23 9:02

W 3663 odcinku serialu "Pierwsza miłość" chora na raka Kinga (Aleksandra Zienkiewicz) będzie już po operacji. Ukochana Janka (Maciej Mikołajczyk) niestety nie poczuje się lepiej. Mało tego, Kinga znów odsunie się od bliskich, którzy dadzą z siebie wszystko, byle tylko podnieść ją na duchu. Nie da się jednak ukryć, że wyniki chorej na nowotwór kobiety będą kiepskie... Kinga w 3663 odcinku "Pierwszej miłości" nie dopuści do siebie Janka i synów i w samotności będzie starała się przetrawić całą sytuację.

"Pierwsza miłość" odcinek 3663 - środa, 4.10.2023, o godz. 18 w Polsacie

W 3663 odcinku "Pierwszej miłości" Kinga będzie dochodzić do siebie po przebytej operacji. Mastektomia od jakiegoś czasu wywoływała w niej koszmarny lęk, a w końcu nadejdzie nieuniknione. Tylko amputując piersi pacjentki, lekarze dają szansę na dalsze leczenie i w konsekwencji - możliwy powrót do zdrowia. Niestety dla Kingi będzie to obciążające fizycznie, jak i psychicznie. Nie zdoła wyobrazić sobie siebie z nowym wyglądem, ale będzie wiedziała, że musi zawalczyć i nie poddawać się chorobie. 

Janek wraz z Tomkiem (Oskar Wojciechowski) i Maćkiem (Yan Polovnikov) odwiedzą Kingę w 3663 odcinku "Pierwsza miłość", ale nie zastaną jej w dobrym stanie. Wykończona po operacji pacjentka, nie będzie miała ochoty na rozmowy. Postara się ukryć rozgoryczenie i smutek, ale każdy domyśli się, że bardzo cierpli...

Kinga zamieszana w dramatyczne wydarzenia w We-Med 

Niestety nie ma mowy o tym, że Kinga na spokojnie dojdzie do siebie po operacji. Zaraz po mastektomii, czekają ją koszmarne wydarzenia. Na jej oczach bandyci wtargną do placówki, a wszystko przez pewnego chłopca, który stanie się obiektem terrorystów. W We-Med dojdzie do dramatycznych w skutkach wydarzeń, strzelaniny, z której nie wyjdzie żywo Kacper (Damian Kulec)... Marysia (Aneta Zając) postara się zrobić wszystko, by ratować kuzynkę i pozostałych pacjentów. W całą sprawę zostanie zamieszana Dominika (Aneta Zając), a Kinga zadrży o swoje życie. Na szczęście ukochana Janka przetrwa atak terrorystów na klinikę Grażyny (Grażyna Wolszczak). Los dostarczy jej ciagłego strachu o życie. 

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Bartek zostawi Ewelinę, a Emilka będzie w ciąży! Dorota się odnajdzie
Najnowsze