Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3666: Kacper zginie jak bohater! Odda życie za pacjentów! Przed śmiercią zdąży wyznać miłość Marysi - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2023-09-18 14:18

Kacper (Damian Kulec) zginie w 3666 odcinku serialu "Pierwsza miłość". W wielkim stylu i z honorem, bo do końca zawalczy o pacjentów i ich bezpieczeństwo w klinice. Kiedy terroryści wedrą się do placówki, Nowaczyk i Marysia (Aneta Zając) zajmą się podopiecznymi jak tylko umieją najlepiej. Do tego stopnia, że Kacper na własnych rękach będzie niósł małego chłopca, którego życie znajdzie się w zagrożeniu. W 3666 odcinku "Pierwszej miłości" Kacper zostanie postrzelony, ale zdąży powiedzieć Marysi najważniejsze słowa.

"Pierwsza miłość" odcinek 3666 - poniedziałek, 9.10.2023, o godz. 18 w Polsacie

Kacper zginie w 3666 odcinku "Pierwszej miłości". Włam terrorystów do We-Med zasieje spustoszenie wśród pracowników i pacjentów. Prawdopodobnie celem bandytów stanie się pewien chłopiec, więc zadecydują o wzięciu zakładników. Na celowniku znajdą się m.in. Nowaczyk i Marysia, którzy postanowią razem przetrwać walkę o życie. Zaczną działać w sojuszu, chroniąc pacjentów, w tym chorą na raka Kingę (Aleksandra Zienkiewicz), która też znajdzie się w szpitalu podczas ostrzału terrorystów. Ona na szczęście wyjdzie cało z koszmaru, ale nie każdy może powiedzieć to samo. 

W pewnym momencie w 3666 odcinku "Pierwszej miłości" nastąpi rozdzielenie się Kacpra i Marysi. W dramatycznym momencie pójdą w dwie różne strony, co skończy się tragicznie. Nowaczyk spróbuje uratować małego chłopca, weźmie go na ręce, przeniesie, by nie stała mu się krzywda, ale sam zapłaci za pomoc życiem. 

Marysia usłyszy wyznanie miłości przed śmiercią Kacpra

Służby, ekipa antyterrorystyczna będzie działać wokół We-Med, ale sytuacja okaże się gorsza niż ktokolwiek sądzi. Bliscy Kacpra i Marysi nie będą mieli pojęcia, co tak naprawdę dzieje się w środku, a plotki rozprzestrzenią się z prędkością światła. Niestety to, że Kacper zginie w 3666 odcinku "Pierwszej miłości", jest już pewne. Znajdzie się na celowniku bandytów i na oczach Marysi padnie śmierionośny strzał. Dopiero po jakimś czasie Domańska wyzna, że usłyszała najważniejsze słowa od Kacpra. Przed śmiercią wyzna jej miłość. Niestety o szczęściu tej pary nie ma mowy, bo Nowaczyk zginie w strzelaninie w We-Med, jako bohater i honorowy człowiek, ratujący życie pacjentów i walczący o to do końca.

Pierwsza miłość ZWIASTUN odcinków po wakacjach. Strzelanina w We-Med. Roman umrze na oczach Eweliny?
Najnowsze