Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3653: Dorota odzyska pamięć dzięki córce Tosi i wróci do Artura - ZDJĘCIA

2023-09-04 22:19

W 3653 odcinku serialu "Pierwsza miłość" to mała Tosia sprawi, że Dorota (Magdalena Wróbel) przypomni sobie kim jest, odzyska pamięć i zaczną do niej wracać wspomnienia z przeszłości! Córka Doroty i Artura (Łukasz Płoszajski) jako pierwsza rozpozna mamę podczas spaceru z tatą po parku we Wrocławiu. Jak to się stanie, że w 3653 odcinku "Pierwszej miłości" cierpiąca na amnezję Dorota znajdzie się w tym samym miejscu co jej dziecko i Artur? Dziwnym zrządzeniem losu "Daria" pojedzie do Wrocławia i właśnie w parku wypatrzy ją Tosia. Poznaj szczegóły i zobacz ZDJĘCIA.

"Pierwsza miłość" odcinek 3653 - środa, 20.09.2023, o godz. 18 w Polsacie

Dla Doroty w 3653 odcinku "Pierwszej miłości" stanie się jasne, że tylko we Wrocławiu może dowiedzieć się jak się naprawdę nazywa! Po tym jak na koncercie spotka się z Kaliną (Magdalena Wieczorek), która zwróci się do niej nie imieniem "Daria", ale właśnie "Dorota", postanowi walczyć o odzyskanie dawnego życia, którego nie pamięta po wypadku. Nawet sklepikarz z warzywniaka Leszek (Bartłomiej Magdziarz), któremu coraz bardziej zależy na „Darii”, nie zdoła jej zatrzymać przy sobie. Mimo to zechce pomóc Darii przywołać znów wspomnienia, które wracały do niej podczas wizyty na koncercie we Wrocławiu.

Na szczęście w 3652 odcinku "Pierwszej miłości" Dorota w tajemnicy przed "ciotką" Jadwigą (Małgorzata Matuszewska-Knothe), upiorną, bezwzględną staruszką, która urządziła jej więzienie we własnym mieszkaniu, zdoła wyjechać do Wrocławia. A tam pierwsze kroki skieruje do parku, który wyda jej się taki znajomy. Tymczasem Artur będzie się chwytał ostatniej deski ratunki, że odnajdzie Dorotę, że wcale nie porzuciła jego i Tosi dla innego faceta. Umieści w internecie przejmujące nagranie, które poruszy wiele osób. Nie tylko przyjaciół Kulczyckiego. 

W dniu, w którym w 3652 odcinku "Pierwszej miłości" Dorota przyjedzie do Wrocławia, Artur zabierze córkę na spacer do parku. Nagle Tosia rozpozna kobietę idącą kilka alejek dalej, zobaczy w oddali swoją mamę i zacznie ją wołać. To wystarczy, żeby Dorota odwróciła się, usłyszała głos Tosi i odzyskała pamięć. Na razie tylko częściowo.

W 3653 odcinku "Pierwszej miłości" zszokowany Artur stanie przed Dorotą jak wryty, a ona niepewnie podejdzie do niego i Tosi. Po chwili ze łzami w oczach weźmie córkę w ramiona. Zacznie ją całować i przytulać, a Kulczycki nie będzie w stanie uwierzyć, że odnalazł ukochaną. Świadkiem tej sceny będzie Leszek, który pojedzie za Darią do Wrocławia. To, czego właśnie dowie się o kobiecie, w której się zakochał sprawi, że postanowi wyjechać. Dorota wróci do Artura, ale czy ich związek ma jakieś szanse przetrwać. W końcu obdarzyła uczuciem także Leszka... To wyjaśni się w kolejnych odcinkach "Pierwszej miłości".

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Zaginiona Dorota znajdzie nową miłość. Ewelina zemści się na Emilce i Bartku
Listen on Spreaker.
Najnowsze