Pierwsza miłość

Śmierć Kacpra w Pierwszej miłości. Zginie podczas zamachu na klinikę, bo zasłoni Marysię własnym ciałem - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

2023-08-27 20:27

Kacper zginie w serialu "Pierwsza miłość" jesienią, a Damian Kulec w makabrycznych okolicznościach odejdzie z obsady! Zwiastun nowych odcinków "Pierwszej miłości" ujawnił już sceny zamachu na klinikę We-Med, której Kacper Nowaczyk jest współwłaścicielem. Bandyci na czele z niebezpieczną, bezwzględną Sarą (Anna Prus) wezmą zakładników, a życie pacjentów będzie zagrożone. Podczas jednej z brawurowych akcji Kacper zasłoni Marysię (Aneta Zając) własnym ciałem przed strzałem. Przestępcy zabiją Kacpra na oczach Marysi, do której dotrze kogo straciła. Zobacz ZAPOWIEDŹ tych wydarzeń i śmierci Kacpra.

"Pierwsza miłość" po wakacjach nowe odcinki od poniedziałku, 4.09.2023, o godz. 18 w Polsacie

Tak makabrycznego nowego sezonu "Pierwszej miłości" chyba nikt się nie spodziewał, a zwiastun kolejnych odcinków, które będą emitowane jesienią potwierdza, że dojdzie do prawdziwej maskary na śmierć i życie! Niestety nie wszyscy wyjdą cało ze strzelaniny i zamachu na klinikę We-Med, którą Grażyna Weklser (Grażyna Wolszczak) prowadzi z Marysią i wspólnikiem Kacprem.

W jakich okolicznościach w "Pierwszej miłości" po wakacjach rozegrają się mrożące krew w żyłach sceny, dlaczego uzbrojeni bandyci zaatakują klinikę, jej pacjentów, a ich celem będzie szczególnie jeden z nich, chłopiec o imieniu Eryk (Aleks Kurdzielewicz)? To na razie pozostaje tajemnicą, ale to będzie prawdziwa bomba w klinice, a wydarzenia, które staną się udziałem wielu bohaterów na zawsze zmienią ich życie.

Anna Prus wraca do "Pierwszej miłości" po latach. Sara przeprowadzi zamach na klinikę Grażyny i Kacpra

Zamach na klinikę w "Pierwszej miłości" jesienią przeprowadzi wyjątkowa bezwzględna Sara, którą zagra Anna Prus. Wiele lat temu aktorka występowała już w serialu, ale w innej roli. Wówczas horror przeżył Artur Kulczycki (Łukasz Płoszajski), który zadarł z mafią, został porwany, uwięziony i bestialsko pobity przez gangstera "Medyka" (Witold Wieliński), bukmachera przyjmującego nielegalne zakłady na wyścigi konne! W efekcie Kulczycki został brutalnie uprowadzony i spędził wiele dni w pułapce "Medyka" oraz jego kochanki Aldony, którą grała Anna Prus.

Tak zginie Kacper w "Pierwszej miłości". Śmierć Kacpra ocali Marysię przed postrzałem!

W nowych odcinkach "Pierwszej miłości" Sara jako przywódca grupy przestępców ze swoją szajką wkroczy do kliniki i weźmie zakładników. Marysia, Grażyna i Kacper przeżyła chwile grozy, będą musieli współpracować, żeby ochronić pacjentów, a szczególnie najmłodszego Eryka, który będzie głównym celem napastników. Podczas jednej z brawurowych akcji, gdy bandyci zaczną strzelać do ludzi i w klinice poleje się krew, Kacper zasłoni Marysię własnym ciałem przed strzałem. Zakochany w niej Nowaczyk uratuje Marysi życie, ale poświęci swoje.

Ciężko ranny Kacper umrze jak bohater w "Pierwszej miłości", zginie za kobietę, którą pokochał od pierwszego wejrzenia. Dopiero wtedy do Marysi dotrze kto był jej prawdziwą miłością. Długo się oszukiwała, że jest nią Jakub Wenerski (Przemysław Sadowski), ale po śmierci Kacpra uświadomi sobie, że straciła ukochanego mężczyznę, z którym mogła być naprawdę szczęśliwa.

Pierwsza miłość ZWIASTUN odcinków po wakacjach. Strzelanina w We-Med. Roman umrze na oczach Eweliny?
Listen on Spreaker.
Najnowsze