Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3638: Ewelina po powrocie będzie inną osobą! Bartek nie pozna narzeczonej - ZDJĘCIA

2023-06-12 14:28

W 3638 odcinku "Pierwszej miłości" Ewelina (Magdalena Górska) na nowo rozgości się w Wadlewie, jak gdyby nic się nie stało. Początkowo nie będzie miała świadomości, że zadziało się o wiele więcej, niż mogła sobie wyobrazić. Dalej jest narzeczoną Bartka (Rafał Kwietniewski), tyle że on zdążył ponownie poczuć coś do byłej żony Emilki (Anna Ilczuk). W 3638 odcinku "Pierwszej miłości" okaże się, że Ewelina też wróciła odmieniona. Będzie nie do poznania, ale czy to starczy, by poukładać sobie życie z narzeczonym zakochanym w innej kobiecie?

"Pierwsza miłość" odcinek 3638 - poniedziałek, 12.06.2023, o godz. 18 w Polsacie

Ewelina przestanie być zlękniona i wystraszona, a po jej powrocie zmieni się nie do poznania! Zawitała do Wadlewa jakby nigdy nic. Samotny wyjazd nad morze poukładał jej w głowie, a ona w 3638 odcinku "Pierwszej miłości" będzie przekonana, że zaczyna nowe życie. Może i w jej oczach tak właśnie będzie się wydawało, ale przecież córka Romana (Lech Dyblik) nie ma pojęcia o romansie narzeczonego z byłą żoną Emilką. Ewelina dowie się o całej tragedii córki Śmiałka (Paweł Okoński_, o tym, jak lekarz ją wspierał i pomagał. Szkoda tylko, że nie dowie się nadal o seksie tej dwójki podczas jej nieobecności na wsi. Emilka zrobi dobrą minę do złej gry, uda, że powrót Eweliny niczego nie zmienia, a ona jedynie koleguje się z Bartkiem. Skrajne emocje postanowi tłamsić w sobie, ale jak długo?

Odmieniona Ewelina będzie nieświadoma zdrady Bartka w 3638 odcinku "Pierwszej miłości"

- Dziękuję ci - powie córka Romana do narzeczonego, który ukrywa romans z Emilką. - Za co? - zdziwi się Bartek, coraz mniej rozumiejąc całą sytuację. Nie powie jednak o zdradzie, a Ewelina będzie żyła w przekonaniu, że ukochany na nią czekał.

W 3638 odcinku "Pierwszej miłości" Ewelina pokaże się z zupełnie innej strony. Każdy pamięta jak poszła do więzienia, gdzie wydarzyły się straszne rzeczy. Ewelina nie mogła poradzić sobie ze współosadzonymi, miała duże problemy, a kiedy już odbyła odsiadkę i wyszła na wolność, nie mogła przyzwyczaić się do nowej rzeczywistości. Stała się wtedy zlękniona, bojaźliwa i nie umiała dogadać się z narzeczonym. Bartek starał się pomagać kobiecie, ale został posądzony o romans z Melisą (Aleksandra Szwed), a zazdrość narzeczonej nie dawała mu spokoju. Nic nie było jak przed jej odsiadką. W końcu Ewelina zniknęła, pojechała na długi wypad nad morze, ale wróci odmieniona!

Nagle Ewelina w 3638 odcinku "Pierwszej miłości" pokaże się jako pełna energii, doceniająca życie kobieta. Zniknie obrażona, nieszczęśliwa kobieta, którą stała się po wyjściu zza krat. Ewelina postanowi porozmawiać z Emilką oraz Melisą. Tą drugą przeprosi za oskarżenia w związku z rzekomym romansowaniem z Bartkiem. Będzie jej się wydawać, że teraz wszystko się ułoży. Nic bardziej mylnego, bo prędzej czy później, jej dobry humor zniknie. Nie uda się przecież ukrywać seksu i uczucia Bartka i Emilki w nieskończoność. 

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Powrót Eweliny do Bartka dobije Emilkę. Dorota odzyska pamięć?
Najnowsze