Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3638: Bartek wybierze Ewelinę, a nie Emilkę! Nie powie jej o nocy z byłą żoną? - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2023-06-11 20:28

W 3638 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Emilka (Anna Ilczuk) będzie musiała pogodzić się z tym, że Bartek (Rafał Kwietniewski) znów jest z Eweliną (Magdalena Górska)! Relacje między byłymi małżonkami po wspólnej nocy będą nadal napięte, a do tego Ewelina wystawi cierpliwość Emilki na kolejną próbę! Na jej oczach narzeczona Miedzianowskiego będzie się obnosiła z ich miłością i w 3638 odcinku "Pierwszej miłości" wspomni Emilce, że Bartek o wszystkim jej powiedział! Czy to oznacza, że przyzna się Ewelinie do nocy z Emilką? Wybierze narzeczoną, a nie przyszłą żonę, ale szybko tego pożałuje... Zobacz ZWIASTUN "Pierwszej miłości".

"Pierwsza miłość" odcinek 3638 - poniedziałek, 12.06.2023, o godz. 18 w Polsacie

Bartek i Ewelina w 3638 odcinku "Pierwszej miłości" znów będą razem, a Emilka będzie musiała patrzeć jak narzeczona jej byłego męża snuje wspólne plany na przyszłość. Sytuacja w ich miłosnych trójkącie będzie bardzo nerwowa, bo przecież wszyscy mieszkają w domu Mariana Śmiałka (Paweł Okoński) w Wadlewie. Bartek nie odważy się jeszcze przyznać Ewelinie, że spędził noc z Emilką. Z kolei ona jak ognia będzie unikała konfrontacji z "rywalką", udając przed nią, że między nią i Miedzianowskim nic się nie dzieje.

- Bartek mi o wszystkim powiedział... - zaskoczy ją nagle Ewelina w 3638 odcinku "Pierwszej miłości". W pierwszej chwili Emilka pomyśli, że były mąż przyznał się swojej narzeczonej do zdrady, ale dość szybko córka Romana (Lech Dyblik) wyprowadzi ją z błędu. Wyjaśni, że chodzi o to jak Bartek wspierał Emilkę po śmierci Marcina (Przemysław Cypryański)... Przemilczy jednak fakt, że tak gorliwie pomagał byłej żonie, że wylądowali razem w łóżku.

Szczęśliwa, odmieniona Ewelina w 3638 odcinku "Pierwszej miłości" będzie w doskonałej formie. Długi samotny wyjazd nad morze dobrze jej zrobił po tym co przeszła w więzieniu. Będzie przekona, że powrót do Bartka to początek ich nowego, wspólnego życia. Nie będzie miała pojęcia co wydarzyło się między nim i Emilką. Ona z kolei będzie się czuła bardzo niezręcznie w towarzystwie Bartka i jego przyszłej żony. Zwłaszcza, że będzie pewna co do tego, że Bartek ostatecznie wybrał właśnie Ewelinę, że ożeni się z nią, a to co było między nimi to już przeszłość...

Koniec Pierwszej miłości. Dramatyczny finał poszukiwań Magdy! Bartek wybierze Ewelinę, a Laura popędzi Adama
Najnowsze

Materiał sponsorowany