Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3637: Powrót Eweliny dobije Emilkę! Będzie musiała patrzeć na Bartka z narzeczoną - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2023-06-08 8:42

W 3637 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Ewelina ((Magdalena Górska) wróci do Bartka (Rafał Kwietniewski), który zupełnie nie będzie wiedział jak się zachować wobec narzeczonej w obecności byłej żony Emilki (Anna Ilczuk)! Zwłaszcza po zdradzie, której się dopuścił. Bartek będzie udawał przed Eweliną, że wszystko jest w porządku, a Emilka w 3637 odcinku "Pierwszej miłości" z trudem zniesie gorycz porażki, upokorzenie, jakie poczuje patrząc na Bartka z inną kobietą. Nie będzie nadal pewna co czuje do byłego męża i czy chce z nim być, ale dobije ją powrót Eweliny. Zobacz te sceny w ZWIASTUNIE "Pierwszej miłości".

"Pierwsza miłość" odcinek 3637 - piątek, 9.06.2023, o godz. 18 w Polsacie

W 3637 odcinku "Pierwszej miłości" nadzieje Emilki, że między nią i Bartkiem jeszcze się ułoży zniszczy powrót Eweliny! Po namiętnej nocy, którą byli małżonkowie spędzili razem w Wadlewie w domu Śmiałka (Paweł Okoński) żadne z nich nie potrafiło otwarcie powiedzieć o swoich uczuciach. Emilka bała się przyznać, że Bartek znów stał się jej bliski, a Miedzianowski po zaręczynach z Eweliną uznał, że nie ma prawa wygłaszać żadnych deklaracji dopóki ostatecznie nie wyjaśni sobie wszystkie z narzeczoną. Oboje wybrali więc najbezpieczniejsze wyście. Uznali, że muszą zapomnieć o wspólnej nocy, zachowywać się tak, jakby między nimi do niczego nie doszło. Tyle tylko,że nad uczuciami nie zapanują.

Ledwo co w 3637 odcinku "Pierwszej miłości" Emilka zdąży zwierzyć się przyjaciółkom, że spała z Bartkiem, że w obecnej sytuacji nie ma znaczenia czy coś czuje do byłego męża, a już wróci Ewelina, która przyjedzie do Wadlewa na ślub ojca Romana (Lech Dyblik) i Celiny (Grażyna Zielińska). Przyjazd Eweliny będzie dla Bartka sporym zaskoczeniem. Co prawda spodziewał się, że narzeczona będzie chciała uczestniczyć w ślubie swojego ojca, ale w 3637 odcinku "Pierwszej miłości" nie przewidzi jak Ewelina go przywita. I tu kolejne zaskoczenie!

Po miesiącach rozłąki Ewelina w 3637 odcinku "Pierwszej miłości" rzuci się Bartkowi w ramiona, jakby nigdy się nie rozstawali. Jaka będzie jego reakcja? Z przerażeniem w oczach przytuli narzeczoną, świadomy tego, że cały czas patrzy się na nich Emilka, która z trudem powstrzyma łzy. Upokorzona i zraniona przez mężczyznę, który dał jej tak wiele po śmierci męża Marcina (Przemysław Cypryański).

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Powrót Eweliny do Bartka dobije Emilkę. Dorota odzyska pamięć?
Najnowsze