Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3637: Wielki przekręt w Wadlewie zniszczy Emilkę?! Melisa wykorzysta śmierć Marcina do swoich celów - ZDJĘCIA

2023-06-05 11:55

Emilka (Anna Ilczuk) wmieszana w spiralę oszustwa w 3637 odcinku "Pierwszej miłości"! Córka Śmiałka (Paweł Okoński) jakiś czas nie była w stanie sprawować pieczy nad funkcjonowaniem fabryki, bo przechodziła żałobę po śmierci Marcina (Przemysław Cypryański). Nie wie jeszcze, że tragiczna śmierć strażaka odbije się na interesach, bo przebiegła Melisa (Aleksandra Szwed) ubzdurała sobie, że może zająć miejsce Emilki! Poczuła się tak ważna, że zakombinowała za plecami przełożonej. W 3637 odcinku "Pierwszej miłości" przekręty kobiety powoli ujrzą światło dzienne, a Emilka będzie skończona?!

"Pierwsza miłość" odcinek 3637 - piątek, 9.06.2023, o godz. 18 w Polsacie

Emilka odkryje skandal w fabryce w 3637 odcinku "Pierwszej miłości" i zrozumie, że nikomu nie może już ufać! Kobieta nie spodziewa się, że ktoś wykorzysta jej niemożność sprawowania stanowiska w firmie i żałobę po śmierci Marcina. Każdy powinien zrozumieć, że wiele ostatnio przeszła, a prywatne życie zawirowało. Chociaż Emilka i Bartek (Rafał Kwietniewski) starają się to ukrywać, uczucie między nimi rozkwita. Niestety córka Śmiałka nie będzie miała powodów do radości, bo już w 3637 odcinku "Pierwszej miłości" wpadnie na trop szemranych działań w fabryce. Stanie się to właściwie przez przypadek, ale wreszcie spisek w firmie ujrzy światło dzienne. 

Emilka odkryje spisek w 3637 odcinku "Pierwszej miłości" 

Emilka zorientuje się, że w fabryce produkowany jest pewien krem, który nie przeszedł jej akceptacji, co więcej, kobieta nie miała dotąd pojęcia, że taki produkt jest produkowany w firmie. Szok i niedowierzanie zastąpi złość, ale też natychmiastowe działanie. Emilka zwoła małe zebranie i każe Melisie oraz Sewerynowi (Mirosław Kropielnicki) tłumaczyć się z tego, co właściwie się wyprawia. 

I tu zaczną się prawdziwe schody, bo Melisa pójdzie w zaparte, nie przyzna się przed Emilką, że to ona stoi za całym pomysłem produkcji kremu za jej plecami. W żywe oczy okłamie przełożoną i uda, że nie ma pojęcia, jakim cudem w fabryce ruszyła produkcja kosmetyku. Seweryn niemal spadnie z krzesła na wieści, które usłyszy. Będzie przecież doskonale wiedział, że to właśnie Melisa zarządziła cały spisek pod nieobecność Emilki, wykorzystała jej gorszy moment w życiu i nie uzgodniła z nią działania w fabryce.

Emilka poczuje się oszukana i skrzywdzona na całego. W 3637 odcinku "Pierwszej miłości" wygarnie Melisie i Sewerynowi, że się na nich zawiodła, że nie może na nich liczyć i przekona się na własnej skórze, że sama musi wszystkiego pilnować w fabryce, bo inaczej wyprawia się samowolka. Córka Śmiałka zawiedzie się na współpracownikach jak nigdy. 

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Powrót Eweliny do Bartka dobije Emilkę. Dorota odzyska pamięć?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze