Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3630: Emilka i Bartek znów razem. W końcu puszczą im hamulce! - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2023-05-30 15:24

W 3630 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Emilka (Anna Ilczuk) i Bartek (Rafał Kwietniewski) dadzą się ponieść namiętności! Po śmierci Marcina (Przemysław Cypryański) to właśnie dzięki byłemu mężowi Emilka wyszła z żałoby. Teraz połączy ich dziecko, mała Tosia, której zastąpią rodziców po wyjeździe Artura (Łukasz Płoszajski) na poszukiwania zaginionej Doroty (Magdalena Wróbel). Opieka nad córką przyjaciół w 3630 odcinku "Pierwszej miłości" zbliży Emilkę i Bartka tak bardzo, że wreszcie przestaną panować nad swoimi uczuciami. Nieświadomi, że ktoś wie, co jest między nimi. Zobacz ZWIASTUN z tych scen z "Pierwszej miłości".

"Pierwsza miłość" odcinek 3630 - wtorek, 30.05.2023, o godz. 18 w Polsacie

Miłość Emilki i Bratka w 3630 odcinku "Pierwszej miłości" wybuchnie na nowo! Dopiero co Marcin zginął w tragicznym pożarze, Emilka opłakiwała śmierć męża, a już otworzy serce dla byłego ukochanego, z którym zawsze łączyła ją szczególna więź. Los sprawi, że byłych małżonków zbliży do siebie dziecko, Tosia, córka Artura i Doroty, która Miedzianowscy zajmą się po wyjeździe Kulczyckiego do Warszawy. Czas spędzony razem w domu Mariana Śmiałka (Paweł Okoński) będzie dla całej trójki prawdziwym błogosławieństwem. Patrząc na Bartka w roli ojca, Emilka autentycznie się wzruszy. Przecież kiedy byli razem marzyli o dziecku, ale bezpłodność Bartka stanęła im na drodze.

Tylko jednej osobie w 3630 odcinku "Pierwszej miłości" nie umknie jak Emilka i Bartek czule na siebie spoglądają. Mieszkająca w domu Śmiałka Celina (Grażyna Zielińska) wyczuje, że pomiędzy tą dwójką znów rozkwita skrywane przed innymi uczucie. Oczywiście nie poruszy z nimi tego tematu, ale będzie się bacznie przyglądać jak Emilka i Bartek po dramatycznych przejściach odnajdują szczęście.

W końcu w 3630 odcinku "Pierwszej miłości" żadne z nich nie będzie w stanie zapanować nad namiętnością. Emilce i Bartkowi puszczą hamulce i spędzą razem namiętną noc w jej pokoju w rodzinnym domu w Wadlewie. Tak jak kiedyś, gdy byli jeszcze małżeństwem. Skończy się na tej jednej nocy, czy nastąpi ciąg dalszy. To wyjaśni się dopiero w nowym sezonie "Pierwszej miłości" po wakacjach 2023.

Pierwsza miłość, ZWIASTUN. Adam ojcem Igi? Janek nakryje chorą Kingę. Dorota powróci jako Daria
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze