Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3638: Ewelina znajdzie sojusznika w Wadlewie. Dawny wróg pomoże jej zdobyć Bartka na nowo? - ZDJĘCIA

2023-05-29 13:35

Ewelina (Magdalena Górska) w 3638 odcinku "Pierwszej miłości" znajdzie sobie sojuszniczkę w Wadlewie. Przyda się, bo przecież kobieta nie pozostawiła po sobie zbyt dobrego wrażenia. Męczyła się po wypuszczeniu z więzienia, a związek z Bartkiem (Rafał Kwietniewski) zawisł na włosku. W 3638 odcinku "Pierwszej miłości" Ewelina będzie się zachowywała, jakby nic się nie stało. To jednak tylko pozory, bo cwana kobieta wyczuje przecież, że z Bartkiem nie jest tak samo jak kiedyś. Okaże się, że dawny wróg nagle może stać się przyjacielem...

"Pierwsza miłość" odcinek 3638 - poniedziałek, 12.06.2023, o godz. 18 w Polsacie

Ewelina wróci do Wadlewa, jakby nic się nie stało. Nie przewidzi, że podczas jej nieobecności wiele się wydarzyło, a lekarz bardzo zbliżył się z Emilką (Anna Ilczuk). Do tego stopnia, że Miedzianowski będzie chciał się skupić jedynie na byłej żonie, ale przecież jak ma to zrobić, jak przed odsiadką w więzieniu oświadczył się Ewelinie... Córka Romana (Lech Dyblik) po powrocie w 3638 odcinku "Pierwszej miłości" zacznie łączyć fakty, zauważy, że coś jest nie tak, że Bartek nie zachowuje się jak wcześniej... Zdradzamy, że Ewelina pokaże się za to w zupełnie innej odsłonie. Wróci z wyjazdu nad morze odmieniona, uśmiechnięta i gotowa na nowe życie z ukochanym. Emilka zrobi dobrą minę do złej gry i spróbuje nie zdradzić się, że wciąż kocha byłego męża. 

Melisa nową przyjaciółką Eweliny w 3638 odcinku "Pierwszej miłości" 

Gdyby tego było mało, Emilka wciąż nie poradzi sobie z aferą w fabryce. Przypomnijmy, że Melisa wykorzystała całą sprawę śmierci Marcina (Przemysław Cypryański), żałobę córki Śmiałka (Paweł Okoński) i jej chwilowe załamanie, by wprowadzać swoje zmiany w firmie. To spotkało się z szokiem Emilki i wielu innych osób w Wadlewie. Mieszkańscy wsi będą się patrzeć bardzo nieprzychylnie na Melisę w 3638 odcinku "Pierwszej miłości", co postanowi wykorzystać właśnie Ewelina. 

Nagle narzeczona Bartka okaże przychylność Melisie, chociaż wcześniej jej nie cierpiała! Ewelina była bardzo zazdrosna o Bartka i ubzdurała sobie, że ten zdradza ją właśnie z Melisą. Przyłapała ich na kilku wymianach zdań i spojrzeń i to dało jej powód do wszczęcia afery. Nagle w 3638 odcinku "Pierwszej miłości" okaże się, że Ewelina chce się z Melisą dogadać... W końcu wróg Emilki może okazać się jej przyjacielem... Emilka ma się czego obawiać, bo teraz wszystkie wyrzuty i złość córki Romana, mogą spaść na nią. Bartek przyzna się wreszcie narzeczonej, że to koniec i żadnego ślubu nie będzie? Tego dowiemy się już niebawem. 

Pierwsza miłość, ZWIASTUN. Adam ojcem Igi? Janek nakryje chorą Kingę. Dorota powróci jako Daria
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze