Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3632: Artur bestialsko pobity przez bezdomnych! Makabryczny finał poszukiwań zaginionej Doroty - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2023-06-01 9:33

W 3632 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Artur (Łukasz Płoszajski) narazi własne życie, żeby odnaleźć zaginioną Dorotę (Magdalena Wróbel). Nagranie z monitoringu, zapewnienia Stasi (Maja Oświecińska), że wiedziała Dorotę, która wyglądała zupełnie inaczej wystarczą Kulczyckiego, żeby rozpocząć poszukiwania na własną rękę. Trop w sprawie Doroty w 3632 odcinku "Pierwszej miłości" zaprowadzi Artura w podejrzane regiony stolicy. Sytuacja zrobi się niebezpieczna gdy Artura zaatakuje grupa bezdomnych. Bestialsko skatują Kulczyckiego, zostawiając go na pewną śmierć. Zobacz ZWIASTUN "Pierwszej miłości" z tymi scenami.

"Pierwsza miłość" odcinek 3632 - czwartek, 1.06.2023, o godz. 18 w Polsacie

Brutalne pobicie Artura w 3632 odcinku "Pierwszej miłości" będzie konsekwencją jego ryzykownej decyzji, żeby szukać Doroty na własną rękę! Po tym co Artur usłyszał od Stasi, która zobaczyła Dorotę błąkającą się po ulicach Warszawy, po przejrzeniu na policji zapisów monitoringu z miejsca, gdzie zaginiona Dorota się pojawiła, Kulczycki postanowił działać. Nie zważając na ogromne ryzyko, że sam może zginąć! Ale dla Artura najważniejsze będzie to, by Dorota znalazła się cała i zdrowa, taka jaką ją widziała Stasia.

Niestety Kulczycki w 3632 odcinku "Pierwszej miłości" nie przewidzi najgorszego, niebezpieczeństwa, które będzie na niego czyhało w podejrzanych zakątkach w Warszawy, gdzie koczują bezdomni. Zdesperowany Artur ze zdjęciem zaginionej Doroty zapuści się do podejrzanej meliny, gdzie wśród ludzi bez dachu na głową będą także agresywne, pijane typy, gotowe pozbyć się intruza. W starciu z nimi Artur nie będzie miał żadnych szans. Jeden z napastników powali Kulczyckiego na ziemię mocnym ciosem, a reszta zacznie się nad nim bestialsko znęcać. Poleje się krew!

Pobity Artur w 3632 odcinku "Pierwszej miłości" straci przytomność i nikt nie będzie w stanie mu pomóc. Nawet Fabian (Tomasz Oświeciński), który na prośbę Kingi (Aleksandra Zienkiewicz) będzie miał czuwać nad Kulczyckim podczas poszukiwań Doroty. Życie Artura zawiśnie na włosku!

Pierwsza miłość, ZWIASTUN. Adam ojcem Igi? Janek nakryje chorą Kingę. Dorota powróci jako Daria
Listen on Spreaker.
Najnowsze