Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3635: Dorota się odnajdzie! Przeżyła próbę zabójstwa, ale straciła pamięć i teraz będzie Darią - ZDJĘCIA

2023-05-25 9:01

W 3635 odcinku serialu "Pierwsza miłość" wyjdzie na jaw, że Dorota (Magdalena Wróbel) żyje, ale stała się zupełnie inną osobą! Poszukiwania Doroty, którą żona Lipińskiego (Piotr Ligienza), Nela (Paulina Holtz), potrąciła samochodem i chciała zabić, jeszcze się nie zakończą, ale w zaskakujących okolicznościach okaże się, że zaginiona partnerka Artura Kulczyckiego (Łukasz Płoszajski) wcale nie zginęła! Jednak ani Artur, ani nikt z policji w 3635 odcinku "Pierwszej miłości" nie wpadnie na trop Doroty. Ona sama nie wróci do Kulczyckiego i ich córki Tosi (Zofia Makieła). Dlaczego? Dorota straci pamięć, nie będzie wiedziała kim jest, ani jak się nazywa. Będzie teraz nosiła imię Daria, a obok niej pojawi się podejrzana Jadwiga. Zobacz ZDJĘCIA i poznaj szczegóły.

"Pierwsza miłość" odcinek 3635 - wtorek, 6.06.2023, o godz. 18 w Polsacie

Sprawa zaginięcia Doroty wyjaśni się w 3635 odcinku "Pierwszej miłości"? Nie do końca, bo po tym jak Dorota została ciężko ranna w wypadku spowodowanym przez Lipińska, jak bezwzględna Nela chciała ukryć jej ciało w lesie, bo była pewna, że zostanie oskarżona o zabójstwo, policja uznała, że do zbrodni nie doszło, ale zwłok przecież nie znaleziono. Dlatego Artur nie przestał wierzyć w to, że odnajdzie Dorotę całą i zdrową. Nie czekając na działania opieszałej policji, Artur weźmie sprawy w swoje ręce. Na wieść o tym, że jego córka Stasia (Maja Oświecińska) widziała Dorotę w Warszawie, sam zacznie szukać ukochanej.

Tak w 3632 odcinku "Pierwszej miłości" Kulczycki dotrze do niebezpiecznej meliny bezdomnych, ale tam nie trafi na żadnej ślad Doroty. Nie będzie jednak miał wątpliwości, że jego partnerka, matka Tosi żyje i z jakiś powodów do niego nie wraca. Kulczyckiego przy życiu będzie trzymała nadzieja, że kiedyś uda mu się odnaleźć Dorotę, że Tosia odzyska mamę.

Sensacyjny zwrot w sprawie Doroty nastąpi dopiero w 3635 odcinku "Pierwszej miłości". W tajemniczym mieszkaniu gdzieś w Warszawie dziwnie ubrana Dorota jako Daria będzie miała sen, w którym nawiedzą ją ludzie z dawnego życia, postaci, które być może kiedyś znała. Szybko zostanie obudzona przez rzeczywistość w jakiej się teraz znajdzie.

Przebiegła Jadwiga, u której Dorota będzie mieszkała w 3635 odcinku "Pierwszej miłości", która najpewniej znalazła ją w lesie, gdzie zostawiła ją Nela Lipińska ze wspólnikiem, postara stara się wykorzystać dramatyczną sytuację kobiety z amnezją do własnych celów. Okaże się bowiem, że Dorota straciła pamięć, nie będzie pamiętała niczego z wydarzeń sprzed wypadku. Cierpiąca na amnezję Dorota nie będzie świadoma tego co się zdarzyło, że żyje teraz z dala od domu i najbliższych, od Artura i ich córki. Nie tylko Jadwiga, ale także ktoś jeszcze zechce perfidnie wykorzystać sytuację, w jakiej się teraz znajdzie Dorota.

W życiu Doroty/ Darii w 3635 odcinku "Pierwszej miłości" pojawi się pewien mężczyzna o imieniu Leszek, któremu będzie bardzo zależało na ich znajomości. Nie odważy się jednak zaprosić Darii na randkę, przekonany o tym, że kobieta ma za sobą trudne przeżycia. Czy Jadwiga i Leszek skrzywdzą Dorotę? To wyjaśni się w nowych odcinkach "Pierwszej miłości" już po wakacjach 2023 w kolejnym sezonie.

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Julita uwięziona przez Sebastiana! Emilka i Bartek będą mieli dziecko?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze