Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3609: Szalona randka Emilki i Bartka. Zabawią się jak dzieci - ZDJĘCIA

2023-04-18 22:07

W 3609 odcinku "Pierwszej miłości" Emilka (Anna Ilczuk) i Bartek (Rafał Kwietniewski) znów zaszaleją jak para nastolatków! Oboje mają na koncie wiele przejść, więc postanowią się rozerwać. Szybko się okaże, że plany nie potoczą się po myśli lekarza i córki Śmiałka (Paweł Okońcki), którzy zdecydują się udać na pewien wykład. W 3609 odcinku "Pierwszej miłości" wyjdzie na jaw, że nie tak wyobrażali sobie szalony czas, więc szybko zmienią plany. Emilka i Bartek zacną zachowywać się jak spragnieni wolności i zabawy zakochani!

"Pierwsza miłość" odcinek 3609 - środa, 26.04.2023, o godz. 18 w Polsacie

W 3609 odcinku "Pierwszej miłości" Emilka i Bartek przeżyją szalone chwile we dwoje. Trudne momenty bardzo zbliżyły byłych małżonków. Lekarz stał się ogromnym wsparciem dla byłej ukochanej po śmierci strażaka Marcina (Przemysław Cypryański). Córka Śmiałka miała układać sobie życie z mężczyzną, ale nagła śmierć w skutek pożaru domu Celiny (Grażyna Zielińska), doprowadziła do szokujących zdarzeń. Okazało się, że strażak wcale nie był wierny ukochanej, a Alicja (Magdalena Szczepanek) doniosła wieści o ciąży z Marcinem. Niestety Bartkowi też nie ułożyło się w miłości, bo chociaż czekał na wyjście z więzienia Eweliny (Magdalena Górska), kobieta nie odnalazła się w Wadlewie po odzyskaniu wolności. Z ich uczucia też nic nie wyszło...

Nic dziwnego zatem, że Emilka i Bartek bardzo zbliżyli się do siebie, a stare uczucia odżyły. Doszło do pocałunku pary w poprzednich odcinkach "Pierwszej miłości", ale to nie koniec! Oboje postanowią spędzić ze sobą więcej czasu, zatem w 3609 odcinku "Pierwszej miłości" udadzą się na wykład. Szybko się okaże, że w auli panuje nuda i nastąpi szybka zmiana planów na wspólny dzień. 

Bartek i Emilka zaszaleją w 3609 odcinku "Pierwszej miłości"

Byli małżonkowie szybko stwierdzą, że są za młodzi na utknięcie w nudnej sali wykładowej, więc zorganizują sobie szaloną rozrywkę. Zaczną się zachowywać jak para nastolatków! Uciekną z wykładu i wymyślą inną rozrywkę. Co postanowią zrobić Emilka i Bartek? Jak umilą sobie czas we dwoje? Na te pytania wkrótce poznamy odpowiedź. Ta dwójka ma jeszcze mnóstwo niedokończonych spraw i niewyjaśnionych względem siebie zamiarów i uczuć. 

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Kinga chora na raka. Zwłoki Doroty odnalezione
Najnowsze