Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3591: Bartek będzie ojcem dziecka Marcina! Emilka zaopiekuje się ciężarną Alicją po śmierci męża - ZDJĘCIA

2023-03-15 9:23

W 3591 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Emilka (Anna Ilczuk) wpadnie na szalony pomysł, żeby Bartek (Rafał Kwietniewski) uznał za swoje dziecko zmarłego Marcina (Przemysław Cypryański) i Alicji (Magdalena Szczepanek). Powód? Stan ciężarnej kochanki nieżyjącego męża Emilki pogorszy się, trafi do szpitala, a wdowa uzna, że musi wziąć odpowiedzialność za czyny ukochanego. Prośba Emilki o uznanie dziecka Marcina za swoje w 3591 odcinku "Pierwszej miłości" zszokuje Bartka, który jednak nie będzie mógł jej odmówić. Zwłaszcza, że ona także postanowi zaopiekować się Alicją aż do czasu porodu. Co z tego wyniknie? Zobacz ZDJĘCIA z "Pierwszej miłości".

"Pierwsza miłość" odcinek 3591 - czwartek, 30.03.2023, o godz. 18 w Polsacie

Bartek w 3591 odcinku "Pierwszej miłości" zostanie ojcem dziecka Marcina i wychowa je razem z Alicją? Tragiczne wydarzenia ostatnich dni związane ze śmiercią Marcina, pojawieniem się ciężarnej Alicji mocno wykończą Emilkę, która nie będzie potrafiła zapomnieć o romansie męża i jego konsekwencjach. Uwierzy w zapewnienia Alicji, że Marcin wiedział o dziecku, że utrzymywał z nią stały kontakt. Co prawda nie znajdzie żadnego dowodu na to, że Alicja mówi prawdę, ale postanowi wziąć na swoje barki ciężar odpowiedzialności za kochankę zmarłego męża i dziecko. Brzmi niedorzecznie, ale Emilka zaopiekuje się niedawną rywalką!

Dojdzie do tego, że Emilka w 3590 odcinku "Pierwszej miłości" zmartwi się się nagłym pogorszeniem stanu zdrowia Alicji. Nie będzie chciała słuchać przyjaciółek, Marty (Honorata Witańska) i Kingi (Aleksandra Zienkiewicz), które uznają, że nie powinna pomagać byłej kochance Marcina. Niespodziewanie odwiedzi ją także teściowa Zofia (Renata Pałys). Matka Marcina nadal będzie obwiniała Emilkę o to, że przez nią Marcin zginął, że straciła syna. Wobec podłych oskarżeń Emilka ani słowem nie wspomni teściowej o ciąży Alicji.

Jedynym wyjściem w 3591 odcinku "Pierwszej miłości" będzie znalezienie nowego ojca dla dziecka Marcina. Dlatego też Emilka poprosi Bartka, żeby uznał dziecko Alicji za swoje. Były mąż Emilki będzie zszokowany tą propozycją, ale nieoczekiwanie się zgodzi. Śmiałek (Paweł Okoński) zacznie przestrzegać córkę, żeby nie angażowała się tak bardzo w sprawę Alicji, skoro kosztuje ją to tyle nerwów. Ojciec Emilki będzie zły na Bartka, że zgodzi się na szalony pomył dotyczący ciężarnej Alicji.

Pierwsza miłość. Pogrzeb Marcina skończy się dramatycznie! Pojawi się ciężarna kochanka męża Emilki
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze