Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3592: Namiętny pocałunek Emilki i Bartka to zwiastun nowego początku? - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

2023-03-26 8:58

Namiętny pocałunek w 3592 odcinku "Pierwszej miłości" Emilki (Anna Ilczuk) i Bartka (Rafał Kwietniewski) to zwiastun wielkiego powrotu pary?! Emocje wreszcie znajdą swoje ujście, a oni nie powstrzymają się, by nie okazać sobie uczucia. W końcu byli kiedyś małżeństwem i to udanym, ale po drodze coś się zepsuło i miłość skończyła się rozwodem. To nic, bo w 3592 odcinku "Pierwszej miłości" Emilka i Bartek dosłownie rzucą się na siebie! Byli partnerzy chyba nie wyleczyli się z uczuć, które jak widać, chyba cały czas w nich drzemią. Zobacz WIDEO i ZDJĘCIA.

"Pierwsza miłość" odcinek 3592 - piątek, 31.03.2023, o godz. 18 w Polsacie

W 3592 odcinku "Pierwszej miłości" okaże się, że Emilka i Bartek są bliżej niż kiedykolwiek. Córka Śmiałka (Paweł Okoński) nie może pozbierać się po śmierci Marcina (Przemysław Cypryański). Tym bardziej, że strażak zginął nagle, po akcji ratunkowej gaszenia płonącego domu Celiny (Grażyna Zielińska). Obrażenia okazały się ponad siły mężczyzny, organizm sobie nie poradził i ostatecznie odbyło się ostatnie pożegnanie zmarłego. Podczas pogrzebu zjawiła się Alicja (Magdalena Szczepanek), a potem wyszło na jaw, że zaszła w ciążę z Marcinem, czyli Emilka była oszukiwana w związku! Niebawem ma przyjść na świat dziecko zmarłego strażaka, a córka Śmiałka czuje się poniekąd odpowiedzialna za los Alicji. Ciężarna kobieta będzie miała problem ze zdrowiem, co dodatkowo spotęguje powagę sytuacji. 

W całej sprawie w "Pierwszej miłości" Emilka cały czas może liczyć na wsparcie Bartka. Co prawda, wzięli rozwód i oboje mieli ułożyć sobie życie z innymi osobami, ale znów wylądują samotni. Marcin nie życie, za to Ewelina wyszła z więzienia po odsiadce kary i zniknęła... Sprawy jej i Bartka nadal pozostają nierozwiązane, ale trudno mówić o ich szczęśliwej relacji, skoro kobieta stała się po odsiadce zupełnie inną osobą...

Pocałunek Emilki i Bartka w 3592 odcinku "Pierwszej miłości" 

Wiadomo już, że relacja Emilki i Bartka będzie się rozwijać. Staną się dla siebie bliżsi niż kiedykolwiek. Moment kulminacyjny nastąpi w 3592 odcinku "Pierwszej miłości", kiedy to mocno się do siebie zbliżą, okażą sobie czułość. Dosłownie rzucą się na siebie, złączając w namiętnym pocałunku. Zdradzamy, że mimo wszystko Emilka postanowi wyjechać, ale w kolejnych odcinkach "Pierwszej miłości" wyjdzie na jaw, że jej plany znów zostaną pokrzyżowane. Ma to związek m.in. z przybyciem do Wrocławia matki zmarłego Marcina. Emilka i Bartek mają jeszcze szansę na życie jak dawniej? W miłości i szczęściu? Przed nimi długa i wyboista droga. 

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Pocałunek Emilki i Bartka. Kryzys Doroty i Artura pogłębi się
Najnowsze