Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3605: Wstrząsające odkrycie Lipińskiego! Zobaczy nagranie jak Nela zabiła Dorotę - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2023-04-20 14:09

W 3605 odcinku "Pierwsza miłość" Juliusz Lipiński (Piotr Ligienza) z przerażeniem odkryje, że jego żona Nela (Paulina Holtz) maczała palce w zaginięciu Doroty (Magdalena Wróbel), że to ona ją zabiła, potrąciła samochodem na parkingu, a potem ciało schowała w bagażniku. Najpierw przyłapie przyłapuje przebiegłą morderczynię na kłamstwie dotyczącym zaginionej Doroty, a potem zacznie kojarzyć fakty, słowa wypowiedziane przez Nelę, że nigdy więcej nie zobaczy asystentki. Aż wreszcie w 3605 odcinku "Pierwszej miłości" Lipiński obejrzy nagranie z monitoringu - dowód na to, że Dorota nie żyje, że to Nela ją zamordowała. Mamy ZWIASTUN tych scen i ZDJĘCIA.

"Pierwsza miłość" odcinek 3605 - czwartek, 20.04.2023, o godz. 18 w Polsacie

W 3605 odcinku "Pierwszej miłości" Lipiński dowie się, że Nela była zamieszana w zniknięcie Doroty, że asystentka wcale nie zaginęła, ale została zamordowana przez jego żonę! Chora z zazdrości o męża Nela uroiła sobie, że Juliusz ma romans z Dorotą. Kiedy zobaczyła jak ukochany pociesza kobietę w swoim gabinecie, uknuła misterny plan pozbycia się "rywalki". Okazja ku temu nadarzyła się kiedy Dorota wychodziła z biura. Był wieczór, wokół żadnych świadków, więc Nela potrąciła Dorotę samochodem, a kiedy ta upadła na ziemię w kałuży krwi, zaciągnęła jej ciało do bagażnika samochodu. Później z pomocą wspólnika pozbyła się zwłok.

Poszukiwania Doroty przez Artura w 3605 odcinku "Pierwszej miłości" dadzą Lipińskiemu sporo do myślenia. Tak jak to, co usłyszał z ust Neli, która zarzekała się, że nie wie, co się stało z Dorotą, ale dodała przy tym, że cieszy się, że więcej jej nie zobaczy. Lipiński przyłapie przebiegłą Nelę na kłamstwie dotyczącym zaginionej asystentki i stanie się dla niego jasne, że jego żona miała z tym coś wspólnego.

Coś go natknie, żeby w 3605 odcinku "Pierwszej miłości" przejrzeć nagrania z kamer monitoringu sprzed biura z wieczora kiedy widział Dorotę ostatni raz, kiedy była u niego i płakała. To co Lipiński zobaczy na nagraniu przejdzie jego najgorsze przypuszczenia! Ujrzy jak Nela uderzyła samochodem w Dorotę, która nieprzytomna upadła na ziemię, a potem zabójczyni schowała jej zwłoki do bagażnika auta. Czy Lipiński doniesie na żonę na policję? A może będzie krył Nelę? To się wyjaśni dopiero w kolejnym 3606 odcinku "Pierwszej miłości" kiedy Nela zostanie aresztowana!

Załamany Artur w 3605 odcinku "Pierwszej miłości" po powrocie z Warszawy do Wrocławia zwierzy się Kindze (Aleksandra Zienkiewicz) z kroków, jakie podjął, aby odnaleźć Dorotę. Nikt jednak nie będzie wiedział co się stało z Dorotą, a Lipińskiego i jego żony nie będzie podejrzewał...

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Kinga chora na raka. Zwłoki Doroty odnalezione
Najnowsze