Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3607: Zwłoki Doroty odnalezione?! Artur w żałobie po śmierci Doroty - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2023-04-17 15:12

W 3607 odcinku serialu "Pierwsza miłość" potwierdzi się, że Dorota (Magdalena Wróbel) nie żyje, że to Nela Lipińska (Paulina Holtz) ją zabiła. Żona Juliusza Lipińskiego (Piotr Ligienza) potrąciła Dorotę samochodem, a kiedy zorientowała się, że "rywalka" zginęła na miejscu, zakopała jej zwłoki w lesie. Nagranie z monitoringu sprzed firmy Lipińskiego ukaże okrutną prawdę jak doszło do zabójstwo Doroty. Do tego Nela przyzna się do morderstwa. Na wieść o śmierci Doroty w 3607 odcinku "Pierwszej miłości" Artur pogrąży się w rozpaczy. Policja odnajdzie ciało Doroty we wskazanym przez Nelę miejscu? Zobacz WIDEO z tych scen z kolejnych odcinków "Pierwszej miłości".

"Pierwsza miłość" odcinek 3607 -poniedziałek, 24.04.2023, o godz. 18 w Polsacie

Śmierć Doroty w 3607 odcinku "Pierwszej miłości" będzie ciosem dla Artura Kulczyckiego, który zostanie sam z ich córką! Po nagłym zniknięciu Doroty przez długi czas nie będzie wiadomo co się z nią stało. Aż wreszcie prawdę o zaginięciu partnerki Artura odsłoni nagranie z monitoringu z firmy Lipińskiego, do którego dotrze policja. Będzie na nim wydać wyraźnie jak Nela uderza samochodem w Dorotę, jak jej ofiara upada z rozbitą głową na parkingu. Po aresztowaniu Neli stanie się jasne, że z premedytacją zabiła Dorotę, bo ubzdurała sobie jej romans z Juliuszem. Podczas przesłuchania Nela wyjawi policji co zrobiła z ciałem zabitej Doroty.

Policjanci, na czele z Hubertem (Rafał Szałajko) w 3607 odcinku "Pierwszej miłości" dotrą do miejsca w lesie, które wskaże Lipińska jako te, gdzie razem ze wspólnikiem zakopała zwłoki Doroty. Czy odnajdą tam ciało ukochanej Artura? Zaraz po tej akcji Hubert wytłumaczy Kulczyckiemu niezrozumiałą sytuację, w której się znaleźli. Nie będzie wcale pewności czy Dorota została zamordowana przez Nelę.

Załamany Artur w 3607 odcinku "Pierwszej miłości" nie będzie w stanie pozbierać po informacjach jakie otrzymał o Dorocie. Dobije go myśl, że stracił kobietę, z którą stworzył rodzinę, że Tosia będzie wychowywała się bez matki. Zrozpaczony, pogrążony w żałobie Kulczycki obieca córce, że robi wszystko, aby ta nigdy nie zapomniała mamy. W tak ciężkiej chwili będzie mógł liczyć na pomoc przyjaciół, Lucynki i „Kaśki”.

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Kinga chora na raka. Zwłoki Doroty odnalezione
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze