Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3606: Dorota zginie! Żona Lipińskiego aresztowana za zabicie Doroty. Nagranie z monitoringu ukaże okrutną prawdę - ZDJĘCIA

2023-04-10 11:24

Dorota (Magdalena Wróbel) z serialu "Pierwsza miłość" zaginie w tajemniczych okolicznościach i wiele będzie wskazywało, że za jej zniknięciem stoi Nela (Paulina Holtz), obsesyjnie zazdrosna żona Juliusza Lipińskiego (Piotr Ligienza). Zaginięcie Doroty dla Artura (Łukasz Płoszajski) będzie ziszczeniem najgorszego koszmaru. Długo nie będzie wiadomo co się stało z Dorotą. Aż wreszcie w 3606 odcinku "Pierwszej miłości" policja aresztuje żonę Lipińskiego! Nagranie z monitoringu potwierdzi podejrzenia policji i okrutną prawdę. Nela przyzna się do zabójstwa Doroty i ukrycia jej zwłok! Czy ukochana Artura naprawdę zginie? Zobacz ZDJĘCIA z tych scen w "Pierwszej miłości".

"Pierwsza miłość" odcinek 3606 - piątek, 21.04.2023, o godz. 18 w Polsacie

Śmierć Doroty w "Pierwszej miłości" nastąpi wskutek realizacji makabrycznego planu Neli Lipińskiej, która uzna nową pracownicę Lipińskiego za swoją rywalkę i postanowi się jej pozbyć. W złości przestanie nad sobą panować i już w 3601 odcinku "Pierwszej miłości" zaatakuje Dorotę. Tylko swojemu przyjacielowi ujawni co jej zrobiła i poprosi o pomoc w zatuszowaniu całej sprawy. Wówczas rozpocznie się koszmar Artura Kulczyckiego, który początkowo nie będzie wiedział dlaczego Dorota po wyjeździe do Warszawy tak nagle zerwie z nim kontakt, przestanie się interesować ich córką Tosią!

Coraz bardziej zaniepokojony Artur w 3604 odcinku "Pierwszej miłości" po rozmowie z Lipińskim, który wspomni mu o swoich podejrzeniach co do Doroty i Neli, pojedzie do Warszawy, by ustalić co się stało z jego ukochaną. Kulczycki skonfrontuje się z szefem Doroty i wyciągnie od niego kilka niespójnych ze sobą faktów! Ponieważ od zaginięcia Doroty minie już sporo czasu, Artur zgłosi to na policję. Sytuacja stanie się jeszcze bardziej dramatyczna, gdy Lipiński przyłapie Nelę na kłamstwie dotyczącym jego zaginionej pracownicy. Żeby odnaleźć Dorotę załamany Artur rozpocznie poszukiwania na własną rękę.

Przełom w sprawie zaginięcia Doroty nastąpi w 3606 odcinku "Pierwszej miłości". Niespodziewająca się niczego Nela zostanie aresztowana w jej własnym domu. Policja ustali, że to właśnie ona miała coś wspólnego z tajemniczym i nagłym zniknięciem Doroty. Nagranie z monitoringu ukażą okrutną prawdę - Nela mogła zabić Dorotę! Hubert (Rafał Szałajko) przesłucha aresztowaną żonę Lipińskiego, która wskaże miejsce ukrycia zwłok Doroty. Czy znajdą tam zabitą ukochaną Artura? Tymczasem zdruzgotany śmiercią Doroty Artur w 3607 odcinku "Pierwszej miłości" obieca Tosi, że zrobi wszystko, aby ona nigdy nie zapomniała mamy...

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Julita w ciąży z Filipem! Rozwód Kacpra i Weroniki
Najnowsze