M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1727: Szczęście Magdy i Andrzeja nie potrwa długo. Na nic będą obietnice Budzyńskiego - ZDJĘCIA

2023-04-08 22:19

W 1727 odcinku "M jak miłość" Andrzej (Krystian Wieczorek) postara się, żeby Magda (Anna Mucha) nie pożałowała, że do siebie wrócili, że po namiętnej nocy w siedlisku, upojnych chwilach pod prysznicem nadal czuli do siebie takie pożądanie! Miłosna sielanka Budzyńskich będzie panowała w najlepsze i żadne z nich nie wyczuje zbliżającego się nieszczęścia. Do tego w 1727 odcinku "M jak miłość" Andrzej obieca Magdzie, że już zawsze między nimi będzie tak cudownie jak teraz, bo zrozumiał, że tylko ona się dla niego liczy. Niestety to szczęście pogodzonych, zakochanych małżonków szybko się skończy. Poznaj szczegóły i zobacz ZDJĘCIA z 1727 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1727 - poniedziałek, 24.04.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Między Magdą i Andrzejem w 1727 odcinku "M jak miłość" będzie się układało tak idealnie, jakby nigdy nie doszło do zdrady Budzyńskiego, jakby nie rozstali się na wiele miesięcy, które ona przepłakała w siedlisku w Grabinie, boleśnie zraniona niewiernością ukochanego. Przełomową chwilą w relacjach Budzyńskich oczywiście była noc w siedlisku, namiętne chwile pod prysznicem, przełamanie blokady Magdy, która znów zapragnęła Andrzeja.

Ale to dopiero początek, bo w 1727 odcinku "M jak miłość" między małżonkami znów będzie gorąco, jak dawniej, gdy nie mogli się od siebie oderwać. Tyle tylko, że ta idylla długo trwać nie może. Zupełnie jakby para była skazana na borykanie się z kolejnymi nieszczęściami. Nieświadomi zagrożenia Andrzej i Magda będą się cieszyli swoją miłością. Zwłaszcza Budzyński, który po odzyskaniu żony zadba o nią jak nigdy wcześniej. Nie szczędząc Magdzie niespodzianek, śniadań do łózka, prezentów i miłych gestów.

Do tego Andrzej w 1727 odcinku "M jak miłość" zapewni Magdę, że nie chce się już z nią nigdy rozstawać. - Szkoda mi każdej chwili bez ciebie. Te ostatnie miesiące uświadomiły mi, że liczysz się dla mnie tylko ty. A resztę: robotę, karierę, pieniądze - niech diabli biorą! - cytuje jego słowa portal światseriali.interia.pl. Romantyczne wyznania męża sprawią Magdzie wiele radości, poczuje bowiem, że dla niego jest najważniejsza. - Nie rozpędzaj się tak bardzo! Fajnie żyć miłością, ale my mamy na utrzymaniu dzieci - zaśmieje się, lecz po chwili już całkiem poważnie zapyta:

- Andrzej? Powiedz mi, czy tak już będzie zawsze? Powiedz mi to. Chcę to usłyszeć...

- Zawsze. Do końca świata i jeszcze dłużej - obieca jej Budzyński, nie przeczuwając w 1727 odcinku "M jak miłość", że będą musieli się zmierzyć z kolejnymi problemami, które zniszczą ich szczęście, że Julia Malicka (Marta Chodorowska) będzie chciała się za nim odegrać. Kochanka Andrzeja postanowi zemścić się na nim za wszystkie krzywdy. Obmyśli plan, dzięki któremu skompromituje prawnika!

M jak miłość. Magda znów zapragnie Andrzeja. Zacznie ją pieścić w wannie!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze