M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1727: Julia wrobi Andrzeja w zabójstwo?! Sylwia zobaczy jak przyjaciółka chce zniszczyć Budzyńskiego - ZDJĘCIA

2023-04-05 11:15

Julia (Marta Chodorowska) pośle Andrzeja (Krystian Wieczorek) za kraty w 1727 odcinku "M jak miłość"? Malicka zaplanuje chorą zemstę na Budzyńskim, bo dowie się, że to on załatwił jej powrót do pracy u Rotkiewicza (Aleksandar Milicević). Powinna być mu wdzięczna, ale wpadnie w szał i nie zniesie myśli, że prawnik pomaga jej z ukrycia, przy tym układając sobie życie. W 1727 odcinku "M jak miłość" postanowi zniszczyć Andrzeja. trafi na tajemnicze materiały, a potem skrzętnie zaplanuje intrygę, by pozbyć się Budzyńskiego i zniszczyć mu życie!

"M jak miłość" odcinek 1727 - poniedziałek, 24.04.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Julia wroni Budzyńskiego w zabójstwo? Szokujący zwrot akcji w 1727 odcinku "M jak miłość"! Malicka odzyskała posadę w kancelarii Rotkiewicza tylko ze względu na wstawiennictwo Andrzeja. Nikt miał się o tym nie dowiedzieć, ale Julia zorientuje się wreszcie, że jej powrót do pracy był ustawiony. Mało tego, przyłapie na kłamstwie Sylwię (Hanna Turnau), która nie odważyła się powiedzieć jej prawdy o układnie prawników. Jak podaje portal światseriali.interia.pl, Julia wpadnie w obłęd i zacznie myśleć nad szokującą zemstą. Nie zniesie myśli, że wciąż coś zawdzięcza Andrzejowi, a on układa sobie życie z Magdą (Anna Mucha). Kobieta wróci do pracy na sali sądowej, zacznie odnosić sukcesy, a jej pewność siebie wzrośnie. Dojdzie jednak do kryzysu, kiedy natknie się na żonę Rotkiewicza w ciąży, co dotknie ją do żywego, bo sama walczy z traumą po poronieniu. 

Jak podaje wspomniany portal, Julia w 1727 odcinku "M jak miłość" natrafi na pewien artykuł w Internecie i przeczyta historię pewnego mężczyzny, który wrobił swoją żonę w zabójstwo i sfingował własną śmierć tylko po to, by kobieta trafiła za kraty. O dziwo, szalona historia mocno zainspiruje Julię i jeszcze tego samego dnia zacznie wdrażać w życie plan. 

Julia wrobi Andrzeja w zabójstwo w 1727 odcinku "M jak miłość"? Zaplanuje chory podstęp 

Malicka uda wdzięczność i pójdzie podziękować Andrzejowi, ale tylko po to, by zdobyć okazję do sięgnięcia po jego telefon, napisać obraźliwe smsy do siebie samej, a potem wykasować dowody w komórce prawnika. Dzięki temu, kobieta zyska dowód na to, że Budzyński rzekomo jej grozi i wyżywa się. Oczywiście, Andrzej nigdy nie wysłałby podobnych wiadomości, ale determinacja i agresja Malickiej przekroczą wszelkie granice...

Czyżby Julia chciała zaplanować podobną historię do tej, o której przeczyta w Internecie w 1727 odcinku "M jak miłość"? Jeśli tak, Andrzej będzie miał spore kłopoty. Możliwe nawet, że groziłoby mu więzienie!

Sylwia wesprze Julię w 1727 odcinku "M jak miłość" 

Julia, jak zwykle zresztą, będzie mogła liczyć na pomoc Sylwii. Przyjaciółka zobaczy Malicką w kiepskim stanie, ale nie przewidzi szokującego planu zemsty na Andrzeju. Póki co nikt nie dowie się, że Julia ma aż taką nienawiść do byłego kochanka i planuje zniszczyć mu życie. Jeśli ktoś jej w porę nie powstrzyma, sprawa może skończyć się koszmarnie! 

M jak miłość. Magda znów zapragnie Andrzeja. Zacznie ją pieścić w wannie!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze