M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1727: Julia wpadnie na żonę Rotkiewicza w ciąży i zwariuje! Nawet Sylwia jej nie powstrzyma - ZDJĘCIA

2023-04-06 20:06

W 1727 odcinku "M jak miłość" Julia (Marta Chodorowska) znów przejdzie załamanie psychiczne po stracie dziecka, diagnozie, że stała się bezpłodna! Niezrównoważona kochanka Andrzeja (Krystian Wieczorek) po poronieniu i próbie samobójczej na krótko trafiła do szpitala psychiatrycznego i teraz okaże się, że wciąż nie doszła do siebie po tragedii. Wystarczy widok ciężarnej żony Rotkiewicza (Aleksandar Milićević), by w 1727 odcinku "M jak miłość" Julia wpadła w obłęd! Nie będzie w stanie uporać się z traumą, patrząc na szefa, którego żona spodziewa się dziecka. Choć przyjaciółka Sylwia (Hanna Turnau) zauważy szaleństwo Julii, to nie zdoła je pomóc. Niestety obłęd Julii popchnie ją do zemsty... Poznaj szczegóły i zobacz ZDJĘCIA z 1727 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1727 - poniedziałek, 24.04.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Opętana Julia Malicka w 1727 odcinku "M jak miłość" zamiast się leczyć u psychiatry, żeby uporać się z traumą po stracie dziecka,diagnozą o bezpłodności i próbą samobójczą, weźmie się za zemstę na jedynej osobie, którą obwinia o wszystkie swoje tragedie. Chodzi oczywiście o Andrzeja Budzyńskiego! Mimo, że z pozoru była kochanka męża Magdy (Anna Mucha) będzie się zachowywała normalnie, po powrocie do pracy w kancelarii Rotkiewicza znów odniesie sukces na sali sądowej, to w 1727 odcinku "M jak miłość" wystarczy impuls do kolejnego psychicznego załamania Julii.

Przypadek sprawi, że Julia w 1727 odcinku "M jak miłość" spotka w biurze ciężarną żonę Rotkiewicza, która dosłownie będzie promieniała ze szczęścia, że wkrótce zostanie matką. Dla Malickiej to będzie bolesny cios. W jednej chwili przypomni sobie jak straciła dziecko Andrzeja, jak ich nienarodzona córka zmarła tuż przed porodem.

To koszmarne wspomnienie Julii sprzed kilku miesięcy w 1727 odcinku "M jak miłość" uruchomi kolejne straszne przeżycia związana z tym, że stała się bezpłodna, że po poronieniu, krwotoku i operacji usłyszała, że nigdy już nie zajdzie w ciążę. Tylko Sylwia zauważy jak widok ciężarnej Rotkiewiczowej wpłynął na jej przyjaciółkę, która z szaleństwem w oczach ukryje się w toalecie.

Jak zwykle Sylwia w 1727 odcinku "M jak miłość" spróbuje wesprzeć Julię, pocieszyć ją, że jej życie wcale nie skończyło się wraz ze stratą dziecka, że chociaż jest bezpłodna, to szczęście może jej dać praca i rozwój kariery. Ale Malicka nie zechce tego słuchać. W głowie niezrównoważonej psychicznie kochanki Andrzeja narodzi się plan zemsty na Budzyńskim, którego obarcza winą za całe zło, które ją spotkało. Uroi sobie, żeby wrobić go w zabójstwo...

M jak miłość. Julia pozbiera się po próbie samobójczej i pójdzie po swoje! Budzyńscy się od niej nie uwolnią
Najnowsze