Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3599: Przebiegła Weronika wparuje do mieszkania Kacpra, żeby odebrać mu majątek. Zastanie go z nową kochanką - ZDJĘCIA

2023-04-05 15:09

W 3599 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Kacper (Damian Kulec) nie będzie już tak pewny wygranej w sądzie z Weroniką (Dominika Kryszczyńska), a przebiegła żona Nowaczka zrobi wszystko, żeby orzeczono rozwód z jego winy. To Weronika zdradzała Kacpra z Samulem (Gamou Fall), ale przed sądem przedstawi go jako niewiernego drania, który zniszczył ich małżeństwo. Powód? Żeby odebrać Kacprowi majątek, mieszkanie i udziały w klinice. Dlatego w 3599 odcinku "Pierwszej miłości" wkroczy do mieszkania Kacpra z rzeczoznawcą. Przyłapie go tam z nową kochanką, pielęgniarką Barbarą (Anna Jarosik). Zwycięstwo Weroniki będzie coraz bliżej. Zobacz ZDJĘCIA i poznaj szczegóły.

"Pierwsza miłość" odcinek 3599 - środa, 12.04.2023, o godz. 18 w Polsacie

Rozwód Kacpra i Weroniki w 3599 odcinku "Pierwszej miłości" jeszcze nie zostanie orzeczony w sądzie, ale nieoczekiwanie szala zwycięstwa przechyli się na jej stronę. I nie będzie już miało większego znaczenia, że to Weronika zostawiła męża dla kochanka Samuela, z którym nawiązała romans na długo przed ich ślubem.

Podczas kolejnej rozprawy rozwodowej w 3597 odcinku "Pierwszej miłości" Kacper nie zdoła uwierzyć do jakich perfidnych zagrywek posuwa się Weronika, żeby wygrać w sądzie, żeby rozwód był tylko i wyłącznie z jego winy. W końcu po to powołała na swojego świadka Marysię (Aneta Zając), żeby udowodnić, że dawna ukochana Kacpra miała spory udział w ich rozstaniu, że tylko ją Nowaczyk darzył prawdziwą miłością.

Na zwycięstwo w sądzie Kacper w 3599 odcinku "Pierwszej miłości" nie będzie już miał co liczyć. Pocieszenie znajdzie w ramionach pielęgniarki z oddziału psychiatry dziecięcej kliniki, Barbary (Anna Jarosik), która od dawna się interesowała Nowaczykiem. Pechowo dla Kacpra po nocy z Barbarą do jego mieszkania wkroczy Weronika!

Przebiegła żona w 3599 odcinku "Pierwszej miłości" zaskoczy Kacpra niezapowiedzianą wizytą z rzeczoznawcą, który będzie miał ocenić wartość ich wspólnego majątku, o który walczą w sądzie. Weronika nic nie miała, kiedy wychodziła za mąż za Nowaczyka, zamieszkali w jego mieszkaniu, ale nie mieli podpisanej intercyzy, rozdzielności majątkowej, więc teraz spróbuje zagarnąć dla siebie jak najwięcej. A kiedy zastanie Kacpra z nową kochanką upewni się, że ostatecznie pokona go w sądzie i odbierze mu nie tylko dom, ale i udziały w klinice.

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Julita w ciąży z Filipem! Rozwód Kacpra i Weroniki
Najnowsze