Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3595: Kacper zniszczony w sądzie. Zostanie z niczym jak Weronika z nim skończy? - ZDJĘCIA

2023-03-30 15:32

W 3595 odcinku "Pierwszej miłości" ruszy proces Kacpra (Damian Kules) i Weroniki (Dominika Kryszczyńska). Kobieta początkowo nie chciała dać mężowi rozwodu, ale w końcu spotkają się na sali sądowej, gdzie rozstrzygnie się spór małżeński. Chociaż to Weronika romansowała, oszukiwała i zniknęła, sprawa w sądzie w 3595 odcinku "Pierwszej miłości" przybierze nieoczekiwany obrót. Nowaczyk raczej nie będzie przygotowany na rewelacje, których użyje obrońca żony, by wybielić ją w oczach sądu i postawić w światle ofiary.

"Pierwsza miłość" odcinek 3595 - środa, 5.04.2023, o godz. 18 w Polsacie

Kacper stawi się na rozprawie rozwodowej z Weroniką, która odbędzie się już w 3595 odcinku "Pierwszej miłości". Nowaczyk długo czekał na ten moment, bo przecież od jakiegoś czasu związek z Weroniką to fikcja i widnieje tylko na papierze. Młody lekarz nie był zachwycony ślubem z kobietą, który wziął bardziej z przymusu niż miłości. Nie spodziewał się jednak, że sprawy potoczą się tak koszmarnie. Weronika pokazała swoją prawdziwą twarz, zdradzała męża z lekarzem Samuelem (Gamou Fall), a potem z nim uciekła. Kacprowi trudno było się dogadać z kobietą odnośnie rozwodu, ale kiedy już proces ruszy, zaskoczy go jego przebieg. 

Rozwód Kacpra i Weroniki w 3595 odcinku "Pierwsza miłość" 

Kacper na rozprawie sądowej szybko zorientuje się, że żona nie gra czysto. Mecenas Weroniki zrobi wszystko, byle oczernić go w oczach sądu i udowodnić, że to on jest winien rozpadu związku, a co za tym idzie, Weronika dostałaby sporą część jego pieniędzy. W sądzie w 3595 odcinku "Pierwszej miłości" zjawi się także Marysia (Aneta Zając), jako świadek w sprawie. Kobieta nie będzie zachwycona, że w ogóle musi brać udział w rozwodzie i szybko się okaże, że jej przeczucie było trafne. Mecenas Weroniki wywlecze brudy i rzekomy romans Marysi i Kacpra. Wyjdzie na to, że Marysia rzekomo przyczyniła się do rozpadu małżeństwa Nowaczyka, co przecież nie jest prawdą, a manipulacją faktami. 

Kacper poczuje, że traci grunt pod nogami, a Weronika i mecenas są dogadani, by puścić go z torbami! Mężczyzna po zakończonej sprawie spróbuje dotrzeć do Weroniki, ale ona tak łatwo nie odpuści... Szykuje się prawdziwa batalia sądowa, a Nowaczyk będzie musiał postarać się, by żona nie zniszczyła wszystkiego, na co pracował. 

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Pocałunek Emilki i Bartka. Kryzys Doroty i Artura pogłębi się
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze