M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1728: Sowiński wkroczy do przychodni Rogowskich! Wyrówna rachunki z Marysią - ZDJĘCIA

2023-04-06 9:11

W 1728 odcinku "M jak miłość" biznesmen Sowiński (Konrad Jałowiec) przyjedzie do Lipnicy i bez zapowiedzi zjawi się w przychodni Marysi (Małgorzata Pieńkowska) i Artura (Robert Moskwa) Rogowskich! Co będzie knuł ojciec gwałciciela Filipa (Kacper Zalewski), który chciał skrzywdzić Basię (Gabriela Raczyńska) i którego Marysia zaszantażowała podczas procesu Pawła (Rafał Mroczek)? Za wizytą Sowińskiego w przychodni w 1728 odcinku "M jak miłość" będzie się kryła tajemnicza transakcja, ryzykowna fuzja i zakupi udziałów przez biznesmena. Przerażona Marysia usłyszy od Sowińskiego, że wyrówna z nią rachunki. W jaki sposób się zemści? Sprawdź szczegóły.

"M jak miłość" odcinek 1728 - wtorek, 25.04.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Zemsta Sowińskiego na Marysi w 1728 odcinku "M jak miłość" będzie miała fatalne skutki dla przychodni Rogowskich w Lipnicy? Nieprzypadkowo wpływowy biznesmen, który chciał wsadzić Pawła do więzienia, bo ten domagał się wydania jego syna gwałciciela policji, zainteresował się wiejskim ośrodkiem zdrowia kierowanym przez męża Marysi. Tuż po porażce w sądzie z Pawłem, szantażu Marysi, która sprytnie podeszła biznesmena, Sowiński dogadał szczegóły nowej inwestycji. Z jego rozmowy z prawnikiem wynikało, że to ryzykowna fuzja, która może jednak przynieść niezły zysk. Chodziło właśnie o przychodnię Rogowskich?

To wyjaśni się dopiero w 1728 odcinku "M jak miłość", gdy stanie się jasne, że Sowiński nie odpuści ani Marysi, ani jej mężowi Arturowi i synowi Pawłowi. Ojciec gwałciciela, który brutalnie napadł na Basię, wywiózł ją do lasu i chciał skrzywdzić, nie wycofa się z transakcji, bo jak sam zapowiedział zawsze doprowadza sprawy do końca, nie zmienia raz podjętej decyzji.

Przyjazd Sowińskiego do Lipnicy w 1728 odcinku "M jak miłość" wzbudzi przerażenie Marysi, która wcale nie będzie kryła zdenerwowania, że bezwzględny biznesmen nachodzi ją nawet w przychodni. Sowiński uspokoi Rogowską, że nie ma "złych" zamiarów, że ich rachunki uważa za wyrównane. Jednak prawda będzie zupełnie inna, a przyszłość ośrodka zdrowia w Lipnicy będzie zagrożona.

M jak miłość. Proces Pawła Zduńskiego z nagłym zwrotem! Oskarży syna Sowińskiego o próbę gwałtu na Basi
Najnowsze