M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1722: Sowiński zniszczy przychodnię Rogowskich. Z zemsty za proces Pawła wykupi udziały?- ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2023-04-03 21:18

W 1722 odcinku "M jak miłość" Sowiński (Konrad Jałowiec) przegra w sądzie z Pawłem Zduńskim (Rafał Mroczek). Jednak zwycięstwo Zduńskiego może obrócić się przeciwko rodzinie! Wyrachowany biznesmen, ojciec gwałciciela Filipa (Kacper Zalewski) im tego nie podaruje! Po tym jak Marysia (Małgorzata Pieńkowska) oszuka Sowińskiego, że w zamian za wolność Pawła odda mu nagranie z napadu Filipa na Basię (Gabriela Raczyńska), w 1722 odcinku "M jak miłość" biznesmen obmyśli inny plan przeciwko Rogowskiej. Na celownik weźmie wiejską przychodnię Marysi i Artura (Robert Moskwa) w Lipnicy. Bedzie już dogadywał szczegóły fuzji. To się źle skończy dla Rogowskich? Sprawdź szczegóły i zobacz ZDJĘCIA z 1722 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1722 - poniedziałek, 3.04.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Przychodnia Rogowskich w 1722 odcinku "M jak miłość" trafi w ręce Sowińskiego?! Coś będzie na rzeczy, kiedy proces Pawła skończy się niekorzystnym dla Sowińskiego wyrokiem sądu. Jak do tego dojdzie? Sprytna Marysia rozprawi się z biznesmenem, po cichu się z nim "dogada", a kartą przetargową będzie nagranie z napadu Filipa na Basię, mocny dowód przeciwko synowi Sowińskiego. Zaszantażowany milioner nie będzie miał wyjścia. Złoży przed sądem zeznania na korzyść Pawła, którego wcześniej oskarżał o pobicie i kradzież telefonu. W zamian za to, że Marysia nie odda nagrania policji. Oczywiście z jej strony będzie to czysty blef.

W finale w 1722 odcinku "M jak miłość" Sowiński znów będzie miał kłopoty z policją, która dostanie dowód, że to Filip zaatakował córkę Pawła i zacznie wypytywać go o syna. Od dwóch miesięcy gwałciciel, z pomocą wpływowego ojca, gdzieś się ukrywa i pozostaje bezkarny za to, co zrobił Basi. Ale Sowiński nie pozwoli na to, żeby Marysi uszło płazem oszustwo.

Po przegranym procesie i interwencji policji w 1722 odcinku "M jak miłość" Sowiński zadzwoni do Rogowskiej i zarzuci jej, że złamała umowę. Marysia nawet nie zaprzeczy. - Zrobiłam dokładnie to samo co pan. Jest tylko jedna różnica między nami. Tą różnicą jest prawda i prawda jest po stronie mojej, mojego syna i mojej wnuczki! A to jest zasadnicza różnica! - poinformuje go Marysia, która w 1722 odcinku "M jak miłość" nie będzie świadoma jaką zemstę planuje na niej i jej rodzinie Sowiński. Tym razem chodzi o przychodnię Rogowskich w Lipnicy. 

Nieobliczalny Sowiński w 1722 odcinku "M jak miłość" zacznie przeglądać w internecie stronę wiejskiego ośrodka zdrowia Rogowskich w Lipnicy w czasie gdy odbierze telefon w sprawie nowej "inwestycji". - Czy na pewno chce pan sfinalizować tę fuzję? Zysk może być duży, ale transakcja niesie spore ryzyko... W świetle nowych faktów, bezpiecznie byłoby się wycofać? - powie biznesmenowi tajemniczy rozmówca. - Nie, ja nigdy nie zmieniam decyzji. Nawet jeśli są ryzykowne - stwierdzi Sowiński, który będzie miał już opracowany plan zemsty na Marysi i jej rodzinie. - Zawsze doprowadzam sprawy do końca! - powie już do siebie ojciec oprawcy Basi, zwyrodnialca Filipa.

Dopiero za jakiś czas w "M jak miłość" okaże się co Sowiński chce zrobić z przychodnią Rogowskich. Być może wykupi udziały w ośrodku zdrowia od Ewy Kalinowskiej (Anna Kerth).

M jak miłość odcinek 1722 ZWIASTUN. Marysia na procesie Pawła popchnie Frankę do desperackiego czynu! Załatwi też Sowińskiego
Najnowsze