M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1722: Marysia na procesie Pawła zaszantażuje Sowińskiego! Zeznania biznesmena wpłyną na wyrok sądu - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2023-04-03 21:00

W 1722 odcinku "M jak miłość" Marysia (Małgorzata Pieńkowska) rozprawi się z biznesmen Sowińskim (Konrad Jałowiec) na procesie Pawła (Rafał Mroczek). Oskarżony o kradzież i pobicie Zduński stanie przed sądem, a bezwzględny Sowiński będzie pewny, że wsadzi Pawła za kratki. Przeliczy się, bo Marysia weźmie sprawy w swoje ręce w 1722 odcinku "M jak miłość" zaszantażuje biznesmena. Jak? Pokaże mu nagranie z napadu na Basię (Gabriela Raczyńska), którego dokonał syn Sowińskiego, gwałciciel Filip (Kacper Zalewski). Przehandluje sprawę Basi za wolność Pawła? Niezupełnie, ale zeznania Sowińskiego wpłyną na wyrok sądu. Zobacz to na ZDJĘCIACH i w ZWIASTUNIE z 1722 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1722 - poniedziałek, 3.04.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Proces Pawła w 1722 odcinku "M jak miłość" będzie wielkim triumfem sprytu i przebiegłości Marysi Rogowskiej, a zarazem porażką Krzysztofa Sowińskiego, który przekona się, że z matką Zduńskiego lepiej nie zadzierać. Początkowo na rozprawie w sądzie z twarzy Sowińskiego nie będzie znikał szyderczy uśmieszek. Ojciec gwałciciela, który zaatakował Basię w lesie będzie pewny, że wsadzi Pawła do więzienia. Po to przecież Sowiński sprowokował go do bójki, a przy okazji wrobił w kradzież telefonu.

Ale w 1722 odcinku "M jak miłość" nie doceni Marysi, która w decydującym momencie procesu dostanie od Marcina Chodakowskiego (Mikołaj Roznerski) nagranie z napadu na Basię z drona, który zarejestrował jak syn Sowińskiego rzuca się na Basię, goni ją po lesie, jak Filip szarpie córkę Pawła. Zanim Marysia wykona kolejny ruch, skonsultuje się przez telefon z Martą (Dominika Ostałowska), która poradzi siostrze jak przerwać rozprawę w sądzie.

Dzięki jej wskazówkom w 1722 odcinku "M jak miłość" Marysia popchnie Frankę (Dominika Kachlik) do desperackiego czynu. Niemal zmusi synową, żeby zemdlała. Żona Pawła upadnie na podłogę, a sąd zarządzi przerwę podczas procesu. W tym czasie Marysia stanie twarzą w twarz z Sowińskim i pokaże mu pendrive z nagraniem napadu na Basię, za którym stoi jego syn. - Przepraszam bardzo, czy moglibyśmy porozmawiać?- Cały zamieniam się w słuch...

Zaszantażowany Sowiński w 1722 odcinku "M jak miłość" nagle zmieni zeznania. Powie przed sądem, że "skradziony" przez Pawła telefon nagle odnalazł się pod meblami w jego gabinecie. Sąd ogłosi wyrok - Paweł usłyszy, że sprawa zostanie umorzona! Dopiero po procesie Marysia, Marcin, Franka i Piotrek (Marcin Mroczek) wtajemniczą Pawła w "układ" z Sowińskim. - Mamo, chcesz powiedzieć, że przehandlowałaś sprawę Basi za moją? - Zduński będzie wściekły na matkę.

- Przynajmniej nie zostałeś skazany! - zauważy Basia, która w 1722 odcinku "M jak miłość" też przyjedzie do sądu.

- Ja nigdy bym tego nie zrobiła, co ty wygadujesz?! Po prostu blefowałam, jak widać skutecznie...

- Zrobiłem zapasową kopię. Jedźcie z tym na komisariat, proponuję szybko - doda Marcin.

Zirytowany Paweł w 1722 odcinku "M jak miłość" wyładuje się też na France. - A to twoje omdlenie? To był tylko taki cyrk?

- Sorry Paweł, ja też nie wiedziałam o co chodzi, ale twoja mama kazała mi zemdleć...

- I tak po prostu sobie zemdlałaś?

- Dobra, stary, uspokój się! Grunt, że się wywinąłeś. A teraz mogę ci powiedzieć, kiepsko to wyglądało... - Piotrek w 1722 odcinku "M jak miłość" przywoła brata do porządku, żeby nie miał pretensji do Marysi i Franki, które go uratowały przed więzieniem.

Kilka godzin później Sowiński w 1722 odcinku "M jak miłość" odbierze telefon z policji w sprawie syna. Tak dowie się, że Zduńscy jednak dostarczyli policji nagranie z napadu Filipa na Basię. Wściekły od razu zadzwoni do Marysi. - Mieliśmy umowę...- To pan... Skąd pan ma mój numer?

- Oszukała mnie pani!

- Nie, ja zrobiłam dokładnie to samo co pan. Jest tylko jedna różnica między nami. Tą różnicą jest prawda i prawda jest po stronie mojej, mojego syna i mojej wnuczki! A to jest zasadnicza różnica! - poinformuje go Marysia, która w 1722 odcinku "M jak miłość" nie będzie świadoma jaką zemstę planuje na niej i jej rodzinie Sowiński. Tym razem chodzi o przychodnię Rogowskich w Lipnicy. 

M jak miłość odcinek 1722 ZWIASTUN. Marysia na procesie Pawła popchnie Frankę do desperackiego czynu! Załatwi też Sowińskiego
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze