Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3592: Ewelina wróci do Bartka, by odsunąć go od Emilki. Podejmie wiążącą decyzję - ZDJĘCIA

2023-03-22 8:49

Ewelina (Magdalena Górska) znów pojawi się w życiu Bartka (Rafał Kwietniewski)! W 3592 odcinku "Pierwsza miłość" córka Romana (Lech Dyblik) przypomni sobie o lekarzu, ale w najmniej odpowiednim momencie. Po jej wyjeździe z Wadlewa, zdążyło się sporo zadziać. Była więźniarka chyba nie zdaje sobie sprawy, że jej miejsce mogła zająć inna kobieta... W 3592 odcinku "Pierwszej miłości" Bartek stanie przed poważnym wyborem. Czy skupi się na odnawianiu relacji z Emilką (Anna Ilczuk), czy raczej poświęci się naprawianiu związku z Eweliną?

"Pierwsza miłość" odcinek 3592 - piątek, 31.03.2023, o godz. 18 w Polsacie

W 3592 odcinku "Pierwszej miłości" Ewelina znów pojawi się w życiu Bartka. Przypomnijmy, że lekarz oświadczył się kobiecie tuż przed jej pójściem do więzienia, a potem długo czekał na koniec odsiadki. Kiedy skazana wróciła do domu, do bliskich, szybko okazało się, że nie jest tą samą osobą. Każdy rozumiał, że wiele przeszła, ale jej chorobliwa zazdrość m.in. o Melissę (Aleksandra Szwed) oraz ciągłe nieporozumienia, źle wpłynęły na relacje z narzeczonym. Córka Romana wyjechała, a Bartek zajął się pomocą Emilce, która straciła w pożarze Marcina (Przemysław Cypryański). Po jego śmierci wyszły na jaw sekrety i tajemnice, a lekarz nie zostawi byłej żony samej. 

Bartek poczuje coś do Emilki w 3592 odcinku "Pierwszej miłości" i wtedy odezwie się Ewelina! 

Kiedy Miedzianowski skupi się na pomocy byłej żonie, na opiece i pocieszaniu jej, nie pomyśli, że ma niezałatwione sprawy z Eweliną. Los zechce, że w 3592 odcinku "Pierwszej miłości" córka Śmiałka (Paweł Okoński) i lekarz bardzo się do siebie zbliżą. Zrozumieją, że znaleźli się w miarę podobnym punkcie życia i potrzebują swojego oparcia. Nie da się ukryć, że wiele lat tworzyli udane małżeństwo, ale ostatecznie doszło do rozwodu. Czy słusznie? Niebawem w "Pierwszej miłości" okaże się, kogo wybiera Bartek. Ewelina nagle się do niego odezwie, póki co nie wiadomo jeszcze, z jakimi zamiarami. Prawdopodobnie kobieta znów postara się o naprawienie ich relacji, ale czy mężczyzna powinien dawać jej kolejną szansę? Decyzja Bartka może zaskoczyć wszystkich. 

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Rodzina Artura i Doroty się rozpadnie? Tajny układ Ewy z Michałem
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze