Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3572: Czułe pożegnanie Anki i Białego. Po jej wylocie Kamil zacznie nowe życie - ZDJĘCIA

2023-03-03 8:51

W 3572 odcinku "Pierwszej miłości" nastąpi czułe pożegnanie Anki (Anna Pentz) i Białego (Igor Paszczyk). Dziewczyna ostatecznie zdecyduje się na wyjazd do Anglii, na prestiżowe stypendium. Kamil i Laura (Katarzyna Maciąg) pożegnają studentkę na lotnisku, ale nie obejdzie się bez pewnych komplikacji. W 3572 odcinku "Pierwszej miłości" wyjazd Anki z kraju spowoduje zmienę u Białego. Zrozumie, że musi wziąć się w garść i stawić czoła problemom oraz znaleźć nowe możliwości rozwoju. Jego związek z córką Laury przetrwa rozłąkę?

"Pierwsza miłość" odcinek 3572 - piątek 3.03.2023, o godz. 18 w Polsacie

W 3572 odcinku "Pierwszej miłości" nastąpi pożegnanie Anki i Białego przed wyjazdem dziewczyny do Anglii. Córka Laury ostatecznie zdecyduje się na przyjęcie propozycji stypendium, do czego namawiał ją profesor z uczelni. Pech zechce, że wydarzy się to tuż po tym, jak Kamil oświadczy się ukochanej. Biały pomyśli, że może pierścionek stanie się swoistą gwarancją, że dziewczyna będzie o nim pamiętać. Czy to się sprawdzi? Nie da się ukryć, że już podczas próby oświadczyn pojawiły się pewne problemy, bo początkowo miało do tego dojść podczas uroczystej imprezy z bliskimi, a ostatecznie chłopak klęknął przed partnerką w lesie na spacerze. Najważniejsze jednak, że został przyjęty, a Anka odleci w 3572 odcinku "Pierwszej miłości" jako narzeczona Kamila. 

Pożegnanie Anki i Kamila na lotnisku w 3572 odcinku "Pierwszej miłości". Biały zmieni swoje życie 

Czułe pożegnanie nastąpi po pewnych przeszkodach, które Anka napotka na lotnisku. Przez chwilę zadrży, że w ogóle nigdzie nie poleci, bo zapomniała pewnej rzeczy. Na szczęście sytuacja się wyklaruje i dziewczyna będzie gotowa do opuszczenia Wrocławia. Biały i Anka zdążą się czule pożegnać w 3572 odcinku "Pierwszej miłości", a kiedy Kamil zostanie sam, stwierdzi, że czas zmienić swoje życie. Nie da się ukryć, że przeszłość chłopaka jest dość szemrana, niestety nie udało mu się skończyć szkoły, więc po wyjeździe Anki na prestiżowe stypendium, on także zechce zrobić coś dla siebie. Niebawem zapisze się do szkoły dla dorosłych, by dokształcić się i zdać maturę. Uzna, że zaskoczy Ankę po powrocie i pochwali się dokumentem. Niestety po jego wizycie w jednej z placówek okaże się, że nie wszystko pójdzie zgodnie z planem... Anka za to zachwyci się życiem i studiami w Anglii. 

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Wątpliwości Anki po zaręczynach z Białym. Marysia nie poradzi sobie z Julką
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze

Tekst sponsorowany