Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3572: Anka przekreśli karierę w Anglii przez jeden błąd? Biały miałby narzeczoną dla siebie - ZDJĘCIA

2023-02-25 16:19

W 3572 odcinku "Pierwszej miłości" wszystkie plany i marzenia Anki (Anna Pentz) mogą legnąć w gruzach! Dziewczyna podejmie dezycję o wyjeździe na stypendium do Anglii, do czego gorąco namawiali ją na uczelni. Szkoda tylko, że to oznacza rozłąkę z Białym (Igor Paszczyk), który oświadczy się jej w lesie, po nieudanej imprezie, gdzie zaprosi najbliższych ukochanej. Anka w 3572 odcinku "Pierwszej miłości" stanie z Kamilem i matką Laurą (Katarzyna Maciąg) przed lotniskiem i właśnie wtedy okaże się, że dziewczyna może w ogóle nie polecieć...

"Pierwsza miłość" odcinek 3572 - piątek 3.03.2023, o godz. 18 w Polsacie

W 3572 odcinku "Pierwszej miłości" Anka pojedzie na lotnisko wraz z Kamilem i Laurą. Matka dziewczyny będzie wyraźnie zdenerwowana całymi przygotowaniami do podróży córki. Pomoże jej w pakowaniu się i nie ukryje radości, że to właśnie jej dziecko spotkał taki zaszczyt i ma możliwość rozwijać się zawodowo za granicą. Niestety cały wyjazd Anki w 3572 odcinku "Pierwszej miłości" stanie pod znakiem zapytania. Wszystko przez stres i nerwy, bo kiedy cała trójka stanie przed lotniskiem, zorientują się, że dziewczyna nie ma ważnej rzeczy, bez której może w ogóle nie wylecieć!

Anka zostanie z Białym w 3572 odcinku "Pierwszej miłości" i nie wyleci do Anglii?

Kamil oświadczy się ukochanej jeszcze w 3568 odcinku "Pierwszej miłości". Nic nie pójdzie według jego planu, bo zorganizowana w mieszkaniu impreza z bliskimi nie potoczy się po jego myśli. W końcu postanowi zaryzykować i wyciągnie pierścionek podczas spaceru z psem w lesie. Anka oczywiście odpowie "tak" na pytanie czy za niego wyjdzie. Niestety parę czeka rozłąka, ale czy na pewno?

Zdradzamy, że mimo wszelkich przeciwności losu, Anka w 3568 odcinku "Pierwszej miłości" wyleci z Polski, zostawiając tym samym Kamila i Laurę. Oczywiście będzie się z nimi kontaktowała, szczególnie że przyjęła oświadczyny Białego. Laura natomiast nie będzie mogła wyjść z dumy i podziwu, że córka tak dobrze sobie radzi. O tym, jak potoczą się dalsze losy Anki w Anglii i czy wróci do Kamila i go poślubi, dowiemy się już niebawem. 

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Piotrek odkryje kto zabił Miłkę? Kamil i Filip odbiją porwaną Ankę
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Tekst sponsorowany