Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3557: Koniec Eweliny i Bartka? Zerwie zaręczyny i wyjedzie z Wadlewa? - ZDJĘCIA

2023-01-23 10:20

Koniec związku Eweliny (Magdalena Żak) i Bartka (Rafał Kwietniewski) w 3557 odcinku „Pierwszej miłości”? Po wyjściu z więzienia, Ewelina nie będzie już taką samą osobą. Lekarz specjalnie kupił ukochanej pierścionek zaręczynowy przed odsiadką kary, by po powrocie ułożyć sobie z nią życie. W 3557 odcinku „Pierwszej miłości” okaże się, że to tylko mrzonki. Ewelina odsunie się od narzeczonego, zacznie zachowywać się bardzo dziwnie i wreszcie podejmie decyzję o ucieczce. To koniec kolejnego związku Bartka?

"Pierwsza miłość" odcinek 3557 - piątek, 10.02.2023, o godz. 18 w Polsacie

W 3557 odcinku „M jak miłość” sytuacja Bartka stanie się dramatyczna. Mężczyzna wierzył, że musi przeczekać odsiadkę ukochanej, a kiedy już wyjdzie z więzienia, stworzą szczęśliwy związek. Lekarz odwiedzał Ewelinę na widzeniach i starał się wspierać w trudnej sytuacji, tym bardziej, że kobieta nie miała lekko za kratami, a podczas odsiadki doszło do wielu szokujących zdarzeń, w tym próba samobójcza Izabeli (Olga Bończyk), matki Kacpra (Damian Kulec). Wszystko wskazywało jednak na to, że Ewelina też nie może doczekać się wspólnego życia z ukochanym. Problem pojawi się, kiedy bliscy zauważą, że po wyjściu na wolność, nie jest już tą samą osobą.

Barek zostanie porzucony! Ewelina ucieknie w 3557 odcinku „Pierwszej miłości”

Bartek w 3557 odcinku „Pierwszej miłości” będzie doskonale zdawał sobie sprawę, że coś w jego związku się popsuło. Ewelina stanie się cicha, tajemnicza, zachowawcza i wcale nie będzie wyglądało, jakby wielce cieszyła się z powrotu do Wadlewa. Mało tego, w kolejnych odcinkach „Pierwszej miłości” kobieta ubzdura sobie, że Bartek mógł nie być jej wierny podczas gdy ona odsiadywała wyrok, bo przyuważy jego spoufalanie się z piękną Melisą (Aleksandra Szwed). W końcu w 3557 odcinku „Pierwszej miłości”, Ewelina obwieści ukochanemu, że chce wyruszyć w samotną podróż, z daleka od niego i wsi. Lekarz wyda się zszokowany decyzją narzeczonej i spróbuje ją powstrzymać. 

Bartek poczuje, że to koniec, że Ewelina za chwile odda mu pierścionek, straci narzeczoną, która wyjedzie i nie wiadomo właściwie, kiedy miałaby wrócić. Miedzianowski poczuje, że traci grunt pod nogami. W 3557 odcinku „Pierwszej miłości”, dojdzie do ostrej kłótni, wypowiedzenia palących słów, a potem do ucieczki Eweliny. Czy kobieta w ogóle wróci do Bartka i Wadlewa? Przecież już raz odeszła od niego przed ślubnym kobiercem. Wszystko wyjaśni się niebawem. 

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Piotrek odkryje kto zabił Miłkę? Kamil i Filip odbiją porwaną Ankę
Najnowsze