Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3523: Izabela w szpitalu po próbie samobójczej będzie miała tylko jedno życzenie - ZDJĘCIA

2022-12-18 15:30

Izabela (Olga Bończyk) w 3523 odcinku "Pierwszej miłości" będzie miała sporo czasu na rozmyślanie, bo po próbie samobójczej w więzieniu, będzie musiała przebywać pod obserwacją specjalistów, na szpitalnym oddziale. Zygmunt (Zbigniew Stryj) postara się wesprzeć żonę oszustkę, która go zdradzała z Michałem (Wojciech Błach). W 3523 odcinku "Pierwszej miłości" Izabela będzie miała jedno życzenie. Czy zasłużyła sobie, po tym wszystkim co nawyczyniała, by prosić o kolejną rzecz? Kacper (Damian Kulec) ulituje się nad kobietą?

"Pierwsza miłość" odcinek 3523 - czwartek, 22.12.2022, o godz. 18 w Polsacie

Izabela będzie miała jedno życzenie w szpitalu, gdzie będzie musiała poleżeć jakiś czas na obserwacji, zanim rozstrzygną się jej losy. Odsiadka w wiezieniu zostanie przerwana, bo kobietą muszą zająć się specjaliści, gdyż za kratami nie da rady dojść do siebie po próbie samobójczej. Nie jest nowością, że Izabela nie odnalazła się w więzieniu, zresztą dla nikogo nie byłaby to komfortowa sytuacja, ale ona wybitnie nie zrozumiała się ze współosadzonymi, czego świadkiem stała się Ewelina (Magdalena Górska), o czym opowiedziała również Bartkowi (Rafał Kwietniewski). 

Izabela namówi Zygmunta w 3523 odcinku "Pierwszej miłości" na spełnienie prośby 

Izabela namówi Zygmunta, by porozmawiał z Kacprem i nakłonił go do odwiedzin. Nowaczyk nie jest fanem pomysłu odwiedzin matki po tym, co nawyprawiała. Młody lekarz będzie miał dodatkowo inne zmartwienia, jak załatwienie spraw z Weroniką (Dominika Kryszczyńska), która zdradziła go z Samem (Gamou Fall). Ostatecznie jednak do odwiedzin w 3523 odcinku "Pierwszej miłości" dojdzie, a Kacper zjawi się u matki i czule się przytulą. Niestety to nie oznacza pojednania na zawsze, tym bardziej, że Kacper myślami będzie bardzo daleko, a wszystko przez wizytę Marysi (Aneta Zając), wobec której Nowaczyk wykona zbyt śmiały gest i potem będzie się zastanawiał, jak może odkręcić sytuację, by Marysia nie była na niego zła. Wizyta u matki przebiegnie pod znakiem zastanawiania się Kacpra, jak naprostować relacje z Marysią, kiedy wykonał zbyt śmiały gest, a przecież na co dzień nic ich już nie łączy. 

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Marysia uderzy Kacpra! Sensacja na procesie psychola Mateusza
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze