Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3542: Powrót Eweliny z więzienia! Wróci do Bartka, ale nie przewidzi koszmaru w Wadlewie - ZDJĘCIA

2023-01-09 11:21

Ewelina (Magdalena Górska) w 3542 odcinku "Pierwszej miłości" wróci z więzienia! Bartek (Rafał Kwietniewski) przywita ją w progu domu w Wadlewie i każdy ucieszy się, że kobieta wreszcie wyszła zza krat, gdzie życie nie jest proste i przyjemne. Szybko się jednak okaże, że Ewelina wróci odmieniona, nie taka, jak pamiętają ją Miedzianowski i Roman (Lech Dyblik). W 3542 odcinku "Pierwszej miłości" wyjdzie na jaw, że coś mocno trapi Ewelinę, a jej dziwne zachowanie wzbudzi niepokój. Czyżby z więzienia wyszła nie tylko z doświadczeniem, ale i z nową tajemnicą?

"Pierwsza miłość" odcinek 3542 - piątek, 20.01.2023, o godz. 18 w Polsacie

W 3542 odcinku "Pierwsza miłość" Ewelina wróci do Wadlewa! Wyjdzie z więzienia i nieco wystraszona pojawi się w domu, gdzie będzie na nią czekał Bartek. Lekarz przysiągł ukochanej, że nie zostawi jej w czasie odsiadki, a nawet oświadczył się kobiecie tuż przed odbyciem kary. Kiedy Ewelina wyjdzie z więzienia, gdzie trafiła za machlojki finansowe, ale uczciwie przyznała się do winy, nic nie będzie takie jak kiedyś. Bartek pomyśli, że od teraz jego życie z ukochaną się ułoży, jakoś poukładają wspólną przyszłość, ale niestety prawda okaże się okrutna. 

Ewelina wyjdzie z więzienia w 3542 odcinku "Pierwszej miłości" całkiem odmieniona!

Ewelina zamiast świętować wolność, będzie chciała ukryć przed światem, że odbyła karę i wraca do normalności. Poprosi o dyskrecję narzeczonego i ojca i nie będzie miała ochoty tak od razu spacerować po Wadlewie, jakby nic nigdy się nie stało. Spróbuje uniknąć plotek i ciekawskich spojrzeń, ale to raczej ją nie minie. Każdy spodziewał się chyba, że Ewelina będzie tryskać energią po wyjściu na wolność i całą uwagę poświęci bliskim. Tak jednak się nie stanie, bo kobieta wyda się przerażona i nie będzie potrafiła odnaleźć się z powrotem na wolności. Na szczęście Bartek i Roman pomogą jej się zaaklimatyzować, a ojciec od razu wyczuje, że z córką dzieje się coś złego.

Ewelina wiele przeszła w więzieniu w poprzednich odcinkach "Pierwszej miłości". Z Bartkiem widywała się rzadko i na krótko, a współosadzone zrobiły jej niezły test przetrwania. Potem w celi pojawiła się Izabela (Olga Bończyk), która narobiła dużego zamieszania, a nawet dokonała próby samobójczej. Trudne przeżycia Eweliny i to co widziała za kratami, nie opuszczą jej na długo. Bartek pomoże narzeczonej uwolnić się od koszmaru, ale czy jest coś, o czym on nie wie?

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Milka nie żyje! Piotrek wyleci z policji i wpadnie w objęcia Marty
Najnowsze