Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3508: Ewelina przekaże Bartkowi koszmarne wieści z więzienia. To nie koniec ich rozłąki - ZDJĘCIA

2022-11-15 9:02

W 3508 odcinku "Pierwszej miłości" nastąpi widzenie Eweliny (Magdalena Górska) i Bartka (Rafał Kwietniewski). Wzruszająca rozmowa w więzieniu zaowocuje bardzo ciekawymi informacjami, które osadzona przekaże narzeczonemu. Oboje czekają na to, by być znowu razem, żyć normalnie, bez umawiania się na konkretny dzień i godzinę. W 3508 odcinku "Pierwszej miłości" wyjdą na jaw nowe fakty z więziennej rzeczywistości Eweliny i szybko się okaże, że Bartek wie więcej na temat sytuacji narzeczonej, niż ona się spodziewa.

"Pierwsza miłość" odcinek 3508 - czwartek, 1.12.2022, o godz. 18 w Polsacie

W 3508 odcinku "Pierwszej miłości" Ewelina wreszcie zobaczy się z Bartkiem. Odkąd siedzi w więzieniu, ich sposobność do wspólnego spędzenia czasu jest mocno ograniczona, a to nie zmieni się w najbliższej przyszłości. Kobieta musi odsiedzieć wyrok za machlojki finansowe, a życie za kratami wcale nie jest łatwe i przyjemne. W 3508 odcinku "Pierwszej miłości" Ewelina przekaże Bartkowi informację o pewnej współosadzonej, która kombinuje na wszystkie sposoby, by wydostać się zza krat. Szybko się okaże, że Bartek zna kobietę, a chodzi oczywiście o Izabelę (Olga Bończyk), która postrzeliła Michała (Wojciech Błach). Domański zapadł w śpiączkę po postrzale w szpitalu przez byłą kochankę, ale na szczęście jego życie udało się uratować i wkrótce opiekę nad nim przejmie Marysia (Aneta Zając). Znów zamieszkają razem, co nie spodoba się Grażynie (Grażyna Wolszczak).

Niepokojące informacje z więzienia przestraszą Bartka w 3508 odcinku "Pierwszej miłości" 

Bartek będzie zdawał sobie sprawę, kim jest więźniarka, o której opowie narzeczona. Izabela to matka Kacpra (Damian Kulec), który długo starał się o względy Marysi, a Marysia przyjaźni się zaś z Emilką (Anna Ilczuk), byłą żoną Miedzianowskiego. Ewelina przekaże ukochanemu, że przygnębia ją sytuacja w więzieniu, a Izabela za swoje wybryki, została odizolowana od innych kobiet. Bartek w 3508 odcinku "Pierwszej miłości" pocieszy narzeczoną i obieca jej, że wiernie na nią czeka. To akurat prawda, bo pomimo kiepskiej sytuacji, lekarz stara się wspierać ukochaną i czeka na jej powrót do domu.

Pierwsza miłość ZWIASTUN nowych odcinków. Wesele Emilki i Marcina dobije Bartka! Sandra upokorzy Dorotę jeszcze bardziej
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze