Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3504: Ewelina i Izabela połączą siły w więzieniu! Tak zdołają wydostać się zza krat? - ZDJĘCIA

2022-11-02 8:48

Izabela (Olga Bończyk) nadal nie pogodzi się z faktem, że musi siedzieć w więzieniu. W 3504 odcinku "Pierwszej miłości" zacznie kombinować, by wyjść na wolność, nie dać się stłamsić w celi, a pomocna okaże się znajomość z Eweliną (Magdalena Górska). Ukochana Bartka (Rafał Kwietniewski) zwierzy się narzeczonemu, że Izabela dziwnie się zachowuje i może narobić sobie problemów. Nie wie jednak, jak cwana jest współosadzona. W 3504 odcinku "Pierwszej miłości" w głowie Izabeli zrodzi się plan. Czy Ewelina zawiąże z nią sojusz?

"Pierwsza miłość" odcinek 3504 - piątek, 25.11.2022, o godz. 18 w Polsacie

Izabela nie poradzi sobie z więzienną rzeczywistością. Trafi do celi wraz z Eweliną, ale jednak wyroki obu pań znacząco się różnią. Ukochana Bartka siedzi za oszustwa finansowe, do których się przyznała, a Izabela postrzeliła swojego byłego kochanka Michała (Wojciech Błach), z którym knuła i oszukiwała. To przez nią Domański leży w śpiączce, a Marysia (Aneta Zając) stara się sprawować nad nim opiekę. Izabela próbowała uniknąć odpowiedzialności, prosiła nawet Weronikę (Dominika Kryszczyńska) o pomoc, ale na próżno. 

Izabela i Ewelina zawiążą sojusz w więzieniu w 3504 odcinku "Pierwszej miłości"?

Niebawem Ewelina opowie Bartkowi o nowej współosadzonej. Miedzianowski będzie bardzo tęsknił za narzeczoną, a szczególnie, że Emilka (Anna Ilczuk) będzie już po ślubie z Marcinem (Przemysław Cypryański). Para może rozmawiać ze sobą tylko w wyznaczonym czasie. Taki właśnie nadejdzie, a Ewelina przekaże Bartkowi pewne informacje o Izabeli i powie, że kobieta może mieć ciężko w więzieniu, a Roma, współosadzona, która dawała jej mocno w kość, może chcieć jej zaszkodzić. Matka Kacpra (Damian Kulec) znów okaże się cwana i tak łatwo się nie podda. W 3504 odcinku "Pierwszej miłości" odkryje plan, dzięki któremu jej sytuacja mogłaby się polepszyć. Do planu potrzebna jej będzie Ewelina. Czy ukochana Bartka zgodzi się pomóc matce Kacpra? Jeśli obie kobiety wejdą w sojusz, może faktycznie dadzą radę coś zdziałać. Jak to się potoczy? Dowiemy się niebawem.

Pierwsza miłość ZWIASTUN nowych odcinków. Wesele Emilki i Marcina dobije Bartka! Sandra upokorzy Dorotę jeszcze bardziej
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze