Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3490: Izabela wyląduje w celi z Eweliną i będzie błagała Kacpra o pomoc! Przeżyje piekło za kratkami – ZDJĘCIA

2022-10-19 11:00

W 3490 odcinku "Pierwsza miłość" Izabela (Olga Bończyk) będzie błagała syna Kacpra (Damian Kulec), by wyciągną ją z więzienia, gdzie nie nacieszy się spokojem. Wręcz przeciwnie, cwaną kobietę spotka wielkie okrucieństwo i chociaż młody lekarz, ukochany Weroniki (Dominika Kryszczyńska) jest wściekły na matkę, nawet jemu zmięknie serce w obliczu tego, co wyprawia się za kratami. W 3490 odcinku "Pierwszej miłości" będzie wiadomo, że Izabela wylądowała w celi z Eweliną (Magdalena Górska), która też przeszła przez piekło w więziennej rzeczywistości.

"Pierwsza miłość" odcinek 3490 - piątek, 4.11.2022, o godz. 18 w Polsacie

W 3490 odcinku "Pierwszej miłości" Izabela będzie błagała syna o wyciągnięcie jej z aresztu! Cwana matka Kacpra nie zniesie pobytu za kratami, chociaż robiła wiele, by uniknąć odpowiedzialności za postrzał Michała (Wojciech Błach). Nie udało się jednak uniknąć odpowiedzialności, a Izabela wyląduje w celi z Eweliną, ukochaną Bartka (Rafał Kwietniewski), której lekarz oświadczył się przed zgłoszeniem się na odsiadkę. Jej również nie było łatwo na początku pobytu w więzieniu, bo współosadzone dorwały ją na "spacerniaku", pobiły, a potem nie cieszyła się dobrym traktowaniem. Na szczęście z biegiem czasu Ewelina w miarę przyzwyczaiła się do warunków życia w więzieniu, zresztą ona trafiła tam przez machlojki finansowe, do których się przyznała, a sprawa Izabeli dotyczy postrzału bezbronnego pacjenta!

Przypomnijmy, że matka Kacpra wymierzyła z broni w Domańskiego, kiedy ten leżał na szpitalnym oddziale po tragicznym wypadku. Wtedy jeszcze miał szansę na powrót do sprawności, a po postrzale Marysia (Aneta Zając) boryka się z myślami, czy odłączyć byłego męża od aparatury, bo ten nie daje oznak życia. Izabela myślała, że uda jej się zmylić wszystkich i uciec, a nawet prosiła Weronikę o pomoc w skołowaniu sporej sumki pieniędzy. Ostatecznie w 3490 odcinku "Pierwszej miłości" Izabela nie zniesie tego, że utknęła za kratami. 

Izabela ubłaga Kacpra, by załatwił jej wyjście zza krat?

Kacper nadal będzie wściekły na matkę za to, czego się dopuściła, ale kiedy usłyszy jej załamany głos i błagania, by pomógł jej załatwić zwolnienie z więzienia, zmięknie mu serce... Chociaż młody lekarz wie dobrze, że Izabela mocno namąciła, zacznie się zastanawiać, jak jej pomóc. Matka lekarza nie tylko postrzeliła Michała, ale przecież spiskowała z Weroniką i kazała jej kłamać, że jest w ciąży, chociaż dziewczyna straciła dziecko. Mało tego, wymyśliła historię o tym, że Marysia i Kacper są rodzeństwem, a potem wściekła się, że Domański wyjawił Marysi prawdę o sfałszowanych wynikach DNA. Czy mimo wszystko Kacper zdecyduje się pomóc matce i czy w ogóle jest szansa, by wyszła na wolność? Niebawem wszystko okaże się jasne.

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Artur szantażowany! Sandra nie odpuści. Trauma Marty po porwaniu nie minie
Najnowsze