Pierwsza miłość, odcinek 3420: Koszmar Eweliny w więzieniu. Bartek przewidzi najgorsze – ZDJĘCIA

i

Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość, odcinek 3420: Koszmar Eweliny w więzieniu. Bartek przewidzi najgorsze – ZDJĘCIA

Pierwsza miłość, odcinek 3420: Koszmar Eweliny w więzieniu. Bartek przewidzi najgorsze – ZDJĘCIA

2022-04-26 8:36

W 3420 odcinku "Pierwsza miłość" skazana na odsiadkę Ewelina (Magdalena Górska) zobaczy, co tak naprawdę oznacza życie za kratami. Kobieta będzie musiała odnaleźć się w nowej rzeczywistości i nie każdy będzie jej przychylny. Okaże się, że kobieta od samego początku nabawi się wrogów, a życie więźnia będzie okrutne. W 3420 odcinku "Pierwsza miłość" Bartek (Rafał Kwietniewski) będzie miał złe przeczucia i niestety przewidzi najgorsze. Nie spodziewa się, że ukochana przeżyje taki koszmar za kratami. Zobacz najnowsze zdjęcia Eweliny z więzienia w GALERII ZDJĘCIA.

"Pierwsza miłość" odcinek 3420 - środa, 4.05.2022, o godz. 18 w Polsacie

W 3420 odcinku "Pierwsza miłość" Ewelina będzie oswajała się z życiem więźnia, z daleka od bliskich i ukochanego Bartka, który jeszcze przed odsiadką postanowił się jej oświadczyć. To jedna z niewielu rzeczy, która będzie podtrzymywała kobietę na duchu. Życie Eweliny bardzo się zmieni, czego nie może przeżyć zmartwiony Roman (Lech Dyblik). Kobieta dopiero nauczy się życia za kratami, które nie jest proste.

W 3420 odcinku "Pierwsza miłość" Ewelinę dosięgną pierwsze ponure konsekwencje braku wolności i życia z innymi osadzonymi. Kobieta przekona się, że w więzieniu nie ma miejsca na przyjaźnie, a przynajmniej ona ich nie doświadczy. Ewelina spostrzeże, że przynajmniej jedna z osadzonych ma do niej większy problem. Córka Romana poczuje się bardzo zagrożona i nie będzie wiedziała, co ma robić, bo nie zdąży wyrobić sobie sojuszników w więziennej rzeczywistości. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1658: Paweł znajdzie testament Franki w tajnej skrytce. Tak pozna prawdę o dziecku i ciąży? - ZDJĘCIA, WIDEO

W 3420 odcinku "Pierwsza miłość" przyjdzie czas na wspólny spacer z innymi osadzonymi. Właśnie wtedy Ewelina zacznie mieć duże kłopoty, bo jedna z kobiet uweźmie się akurat na nią. Nie obejdzie się bez rękoczynów, a ukochana Bartka zostanie pobita, aż poleje się krew! Jednak z kobiet wyszarpie ją za włosy, a Ewelina nie będzie wiedziała, jak się bronić. Złe przeczucia dopadną także Bartka, który nie będzie w stanie nic zrobić, a jednak poczuje, że u ukochanej dzieje się coś złego. Niestety w 3420 odcinku "Pierwsza miłość" Miedzianowski nie da rady uratować Eweliny, która musi nauczyć się żyć za kratami i jakoś przeżyć odsiadkę. Musi poradzić sobie z oprawcami sama, inaczej nigdy nie wróci do Bartka i nie spełni marzeń o zostaniu jego żoną. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1664: Marysia przywita Lilkę w Grabinie i się zacznie. Żona Mateusza nie spodziewa się takiej reakcji Mostowiaków

Pierwsza miłość. Weronika zajdzie w ciążę z Kacprem podstępem?! Marysia zdradzona przez Wenerskiego
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze