Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3537: Choroba Kingi przestanie być tajemnicą! Zaskakująca reakcja przyjaciółek w obliczu śmierci - ZDJĘCIA

2023-05-25 15:03

W 3537 odcinku serialu "Pierwsza miłość" chora na raka Kinga (Aleksandra Zienkiewicz) nie będzie już ukrywała przed przyjaciółkami jak poważny jest jej stan! Od diagnozy lekarza o chorobie Kingi minęło już sporo czasu, ale dopiero teraz Kulczycka znajdzie w sobie dość siły, by otwarcie powiedzieć Marysi (Aneta Zając), Marcie (Honorata Witańska) i Emilce (Anna Ilczuk), że stanęła w obliczu śmierci, że czeka ją długa walka o życie. Przerażone przyjaciółki Kingi w 3537 odcinku "Pierwszej miłości" postarają się robić dobrą minę do złej gry, by okazać jej wsparcie, ale wcale nie będzie to łatwe. Poznaj szczegóły i zobacz ZDJĘCIA.

"Pierwsza miłość" odcinek 3537 - piątek, 9.06.2023, o godz. 18 w Polsacie

Choroba Kingi w 3537 odcinku "Pierwszej miłości" będzie kolejną próbą przyjaźni dla Marysi, Emilki i Marty, która jako ostatnia dowie się, że Kulczycka choruje na raka piersi, że sytuacja jest bardzo poważna i czeka ją długie leczenie, być może za granicą. W tym trudnym momencie chora Kinga usłyszy od przyjaciółek słowa jeszcze większego wsparcia. Zawsze mogły na siebie liczyć, ale w tak dramatycznej chwili Marysia, Marta i Emilka zapewnią Kingę, że nie musi się o nic martwić, tylko skupić na własnym zdrowiu i walce z nowotworem piersi.

Przyjaciółki w 3537 odcinku "Pierwszej miłości" zadeklarują, że w razie potrzeby otoczą opieką także Janka (Maciej Mikołajczyk) i synów Kingi, dorosłego już Tomka  (Oskar Wojciechowski) i nastoletniego Maćka (Joachim Olko). Bo dla nich świadomość, że Kinga może umrzeć będzie wyjątkowo trudna do zniesienia. Podczas spotkania w mieszkaniu Kingi w pewnym momencie Kulczycka powie jednak dość. Powód?

W obliczu śmierci Kinga w 3537 odcinku "Pierwszej miłości" nie będzie chciała dłużej słuchać o chorobie, leczeniu, lekarzach, szpitalu, chemioterapii czy też operacji usunięcia piersi. Żeby oderwać się od ponurych myśli poprosi przyjaciółki, żeby było jak dawniej i żeby zdały jej raporty ze swoich miłosnych rozterek, sercowych zawirowań. Emilka przyzna się do upojnej nocy z Bartkiem (Rafał Kwietniewski) w Wadlewie. Z kolei Marta wspomni o wyjątkowej relacji jaka połączyła ją z dziennikarzem Arkiem (Dariusz Wieteska).

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Julita uwięziona przez Sebastiana! Emilka i Bartek będą mieli dziecko?
Najnowsze