Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3515: Prawniczka Mateusza zrobi z Marty wariatkę przed sądem. Wyciągnie dawne romanse ofiary psychola - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

2022-12-12 13:07

W 3515 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Marta (Honorata Witańska) zostanie ośmieszona i dosłownie zmiażdżona przed sądem przez prawniczkę Mateusza (Lesław Żurek). Mecenas Skalska, która reprezentuje psychopatę-zabójcę w czasie procesu przyjęła taką linię obrony, żeby przedstawić klienta jako ofiarę nieszczęśliwej, nieodwzajemnionej miłości. Najpierw chciała wykazać przed sądem, że Emilka (Anna Ilczuk) wciąż kocha Mateusza i była zazdrosna o jego związek z Martą, a w 3515 odcinku "Pierwszej miłości" posunie się jeszcze dalej. Prawniczka wyciągnie na jaw dawne romanse Marty, żeby udowodnić, że zawsze źle wybierała. To się źle skończy! Zobacz ZWIASTUN "Pierwszej miłości" na ten tydzień.

"Pierwsza miłość" odcinek 3515 - poniedziałek, 12.12.2022, o godz. 18 w Polsacie

Proces Mateusza w 3515 odcinku "Pierwszej miłości" wyprowadzi Martę z równowagi do tego stopnia, że nie będzie już rozstawała się z pistoletem i stanie się zagrożeniem nie tylko dla siebie, ale także najbliższych osób! Bezczelna prawniczka, która za zadanie ma wyciągnąć potwora z więzienia już podczas zeznań Emilki udowodniła, że dla swojego klienta jest zdolna nawet odwrócić bieg wydarzeń, przedstawić porwanie Marty w zupełnie innym świetle. W 3515 odcinku "Pierwszej miłości" weźmie się za Martę, żeby wyciągnąć od niej zeznania mogące niekorzystnie wpłynąć na jej wersje wydarzeń. A wszystko po to, by pokazać Mateusza nie jako oprawcę, ale nieszczęśliwie zakochanego, odtrąconego mężczyznę, który stracił nad sobą kontrolę. To, co będzie się działo na sali rozpraw to jawna kpina!

Bezczelne pytania prawniczki Mateusza do Marty w 3515 odcinku "Pierwszej miłości"

Roztrzęsiona Marta, która w 3515 odcinku "Pierwszej miłości" z trudem wróci pamięcią do przerażających chwil, gdy była więźniem Mateusza, który ją bestialsko pił i chciał zabić. Tymczasem prawniczka Skalska zwróci uwagę sądu na fakt, że w przeszłości Marta źle wybierała partnerów, zakochiwała się w nieodpowiednich mężczyznach. Wypomni jej Szczepana (Tomasz Sobczak) i skazańca Adama  (Krzysztof Suszek). - A pani związki też są normalne? Żonaty kaskader, były więzień...

Marta w 3515 odcinku "Pierwszej miłości" znów sięgnie po broń!

- Jak pani może w ogóle? - Marta nie powstrzyma łez, oburzona pytaniami adwokatki Mateusza. Na szczęście w 3515 odcinku "Pierwszej miłości" sąd zlituje się nad Martą i przerwie jej zeznania, by mogła dojść do siebie. Mimo trudności i stresu jaki przysporzy Marcie sytuacja z procesem Mateusza, po krótkim czasie postanowi dokończyć swoje zeznania w sądzie. Poczucie bezpieczeństwa cały czas będzie dawał jej pistolet, który kupiła nielegalnie i po który sięga zawsze, gdy dostrzega najmniejsze choćby zagrożenie. 

Przerażające spotkanie Marty i Mateusza w sądzie

Zwiastun "Pierwszej miłości" ujawnia jednak wstrząsające sceny, do których dojdzie ostatniego dnia zeznań Marty w sądzie. W 3517 odcinku "Pierwszej miłości" przed samym wyjściem z budynku dojdzie do traumatycznej dla  Marty sytuacji. Wszystkie lęki wrócą ze zdwojoną siłą gdy stanie twarzą w twarz z Mateuszem. Jedynym wyjściem dla niej będzie ucieczka!

Pierwsza miłość. Szokujący przebieg procesu Mateusza. Kalina dowie się o zdradzie Oskara
Najnowsze