Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3494: Marysia straci dziecko?! Dostanie tragiczne wieści o Julce - ZDJĘCIA

2022-11-08 15:37

W 3494 odcinku "Pierwszej miłości" Marysia (Aneta Zając) dostanie przerażający telefon o stracie dziecka! Julka (Dąbrówka Kruk) zaginie, a wszystko za sprawą chęci odwiedzenia Michała (Wojciech Błach) w szpitalu w Legnicy. Upojny wyjazd Marysi i Wenerskiego (Przemysław Sadowski) zostanie przerwany, a kobieta oniemieje na wieści, że jej małoletnia córka zniknęła i nie ma z nią kontaktu! W 3494 odcinku "Pierwsza miłość" wyjdzie na jaw, że to syn Kingi (Aleksandra Zienkiewicz) nie upilnował Julii.

"Pierwsza miłość" odcinek 3494 - czwartek, 10.11.2022, o godz. 18 w Polsacie

W 3493 odcinku "Pierwsza miłość" Marysia dostanie przerażający telefon i dowie się, że straciła dziecko! Julka zaginie, nie będzie z nią kontaktu, a Marysi nawet nie będzie na miejscu, bo wybierze się na romantyczny wyjazd z Wenerskim. To zaś zdenerwuje Grażynę (Grażyna Wolszczak), która chciała się pozbyć Domańskiego z kliniki, a wkrótce zacznie mieć pretensje do jego byłej żony, że nie wypełnia swoich obowiązków. Sytuacja w We-Med stanie się napięta, ale nie to okaże się najważniejsze. Podczas nieobecności Marysi Julka będzie chciała odwiedzić przyszywanego ojca w Legnicy, gdzie miałby zaprowadzić ją Tomek (Oskar Wojciechowski). Chłopak nie podoła zadaniu, a po drodze zdarzy się cos, co spowoduje, że Julka zniknie. Na dodatek Wenerski postanowi spędzić czas z ukochaną bez telefonów i sam ją na mówi do tego, by nie odbierała połączeń. Kiedy jednak Marysia w 3493 odcinku "Pierwszej miłości" odbierze, dostanie przerażające wieści!

Julka zniknie W 3493 odcinku "Pierwszej miłości", a Marysia będzie odchodzić od zmysłów

Na szczęście okaże się, że dziewczynka się odnajdzie, nie odejdzie na zawsze, a jedynie napędzi każdemu stracha. Tomek pożałuje, że zgodził się na podróż z córką Marysi i przestraszy się, że mogło dojść do tragedii. Wiadomo już, że Marysia za namową dziewczynki zgodzi się, by Michał zamieszkał razem z nimi na czas rehabilitacji. To wywoła zamieszanie w jej związku z Jakubem, a nawet dojdzie do poważnej rozmowy pary. Marysia uspokoi się, że ukochanej córce nic nie jest i postara się bacznie ją obserwować. 

Pierwsza miłość ZWIASTUN nowych odcinków. Weronika zdradzi Kacpra z Samuelem. Wyzywająca Jessica wywoła skandal w Wadlewie
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze