Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3503: Michał w domu Marysi poczuje się jak u siebie! Po wypadku znów zamieszkają razem – ZDJĘCIA

2022-10-31 15:48

W 3503 odcinku "Pierwszej miłości" Michał będzie korzystał na dobroci Marysi (Aneta Zając), która weźmie go pod opiekę po wyjściu ze szpitala w Legnicy. Domański długo leżał w śpiączce po wypadku i postrzale w klinice We-Med, czym nie była zachwycona Grażyna (Grażyna Wolszczak). W 3503 odcinku "Pierwszej miłości" Domański znajdzie się już w mieszkaniu Marysi, pod opieką jej i Julki (Dąbrówka Kruk), której bardzo zależy na komforcie przyszywanego ojca. Szybko się okaże, że Michał czuje się w mieszkaniu jak u siebie i chyba zapomniał o tym, co nawyprawiał.

"Pierwsza miłość" odcinek 3503 - czwartek, 24.11.2022, o godz. 18 w Polsacie

W 3503 odcinku "Pierwszej miłości" Michał będzie już w domu u Marysi, wreszcie opuści szpital, gdzie spędził ostatnie tygodnie. Najpierw wypadek, a potem postrzał z ręki Izabeli (Olga Bończyk) spowodowały, że mężczyzna był w stanie krytycznym. Jego losem bardzo przejmuje się Julka, a Marysia była o krok od decyzji, czy odłączać byłego męża od aparatury, podtrzymującej jego życie. Na szczęście Michała nie uśmiercono, mężczyzna wkrótce poczuje się o wiele lepiej i będzie miał szansę na odzyskanie sił. Do tego okażą się niezbędne rehabilitacje i dbanie o pacjenta, a Julka namówi matkę, by przyjęły go pod swój dach. To specyficzna sytuacja, bo przecież rozwiedli się nie bez powodu. Domański zafundował byłej żonie piekło, zdradzał, kłamał, oszukiwał i nawet posunął się do tego, że sfałszował wyniki DNA, przez co wszyscy myśleli, że Kacper (Damian Kulec) i Marysia to rodzeństwo!

Michał rozgości się u Marysi w 3503 odcinku "Pierwszej miłości"

Nie da się ukryć, że Michał bardzo się zadomowi u Marysi, chociaż nawyczyniał jej w życiu wielu krzywd. Skorzysta z tego, że Julka stoi za nim murem i chce dla niego jak najlepiej. Niestety pomoc Michałowi szybko odbije się na życiu zawodowym i prywatnym kobiety, bo zacznie mieć problemy m.in. w klinice We-Med i nawet dojdzie do afery między nią a Grażyną. Mało tego, Wenerski też zacznie się dziwnie zachowywać, zupełnie jakby miał pretensje do ukochanej. Marysia pożałuje, że przyjęła byłego męża pod swój dach? Tego dowiemy się już niebawem, ale sytuacja okaże się naprawdę skomplikowana. 

Pierwsza miłość ZWIASTUN nowych odcinków. Wesele Emilki i Marcina dobije Bartka! Sandra upokorzy Dorotę jeszcze bardziej
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze