Pierwsza miłość, odcinek 3500: Marysia wyleci z kliniki Grażyny?! Po uratowaniu Michała, straci wszystko – ZDJĘCIA

i

Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość, odcinek 3500: Marysia wyleci z kliniki Grażyny?! Po uratowaniu Michała, straci wszystko – ZDJĘCIA

Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3500: Marysia wyleci z kliniki Grażyny?! Po uratowaniu Michała, straci wszystko – ZDJĘCIA

2022-10-31 12:26

W 3500 odcinku "Pierwsza miłość" Marysia (Aneta Zając) pożałuje przyjęcia Michała (Wojciech Błach) pod swój dach? Opieka nad byłym mężem to duże poświęcenie, do którego przymusi matkę nastoletnia Julka (Dąbrówka Kruk). Dziewczynka zawalczy o przyszywanego ojca, dzięki czemu ten wyląduje w mieszkaniu jej i Marysi. W 3500 odcinku "Pierwszej miłości" okaże się, że taka decyzja niesie za sobą spore konsekwencje. Grażyna (Grażyna Wolszczak) wścieknie się, że Marysia nie wywiązuje się z obowiązków i usunie ją z We-Med?! Nadejdzie czas ostrej rozmowy i konsekwencji.

"Pierwsza miłość" odcinek 3500 - poniedziałek, 21.11.2022, o godz. 18 w Polsacie

Marysi oberwie się za pomoc Michałowi! Były mąż doznał tragicznego wypadku, potem postrzału z ręki Izabeli (Olga Bończyk), która wylądowała za kratami, a mężczyzna długo leżał w śpiączce. Z wrocławskiej kliniki We-Med przeniesiono go do Legnicy i cały czas mógł liczyć na pomoc byłej żony i przyszywanej córki Julki. Dziewczynka do tego stopnia zaangażuje się w pomoc ojcu, że wykorzysta Tomka (Oskar Wojciechowski), syna Kingi (Aleksandra Zienkiewicz) i każe zawieźć się do pacjenta. To skończy się zaginięciem nastolatki, ale na szczęście wszystko wyjdzie dobrze, ale Marysia przeżyje chwile grozy na wspólnym wyjeździe z Wenerskim (Przemysław Sadowski). 

Afera między Grażyną i Marysią w 3500 odcinku "Pierwszej miłości"

Niestety Marysia odczuje konsekwencje pomocy byłemu mężowi. Jej życie prywatne i zawodowe zacznie się sypać! Po wyjeździe z Wenerskim para oddali się od siebie, kobiecie zacznie się wydawać, że Jakubowi absolutnie nie pasuje fakt, że Domański z nią zamieszkał, ona mu pomaga i się nim opiekuje. To nie koniec, bo kolejny problem pojawi się w We-Med, gdzie Marysia powinna spełniać obowiązki wicedyrektorki, a nie do końca odnajdzie się w tej roli. Grażyna w 3500 odcinku "Pierwszej miłości" weźmie ją na rozmowę i ostro potraktuje. Wekslerowej nie będzie interesowało to, że Marysia zajmuje się dochodzącym do siebie Michałem. Złość na byłego kochanka nie minie, a Marysia przestanie kontrolować sytuację. Czy dojdzie do jej zwolnienie z We-Med, gdzie oddała serce? Póki co raczej nie, ale Grażyna zauważy, że opieka nad Michałem przerasta Marysię i to będzie prawda! Niebawem w "Pierwszej miłości" ją i Jakuba czeka szczera rozmowa na temat przyszłości. Czy lekarz zaakceptuje pomoc ukochanej względem byłego męża? Zdradzamy, że Wenerski zapewni Marysię, że mieszkanie z byłym mężem nie wpłynie na ich relacje. On sam znów wpadnie w kłopoty przez syna Filipa (Dominik Smaruj), który nie daruje sobie dziwnych wyskoków. 

Pierwsza miłość ZWIASTUN nowych odcinków. Wesele Emilki i Marcina dobije Bartka! Sandra upokorzy Dorotę jeszcze bardziej
Najnowsze