Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3494: Julka zaginie! Marysia przekaże Wenerskiemu przerażające wieści - ZDJĘCIA

2022-10-24 8:53

Marysia w 3494 odcinku "Pierwszej miłości" dostanie szokujące wieści o córce Julce (Dąbrówka Kruk). Kiedy wyjadą z Wenerskim (Przemysław Sadowski) na upojny weekend we dwoje. Nie pojawią się w pracy, bo postanowią oddać się romantycznym uniesieniom, ale niestety szybko okaże się, że wiszą nad nimi czarne chmury! W 3494 odcinku "Pierwszej miłości" Marysia dostanie przerażający telefon z koszmarnymi informacjami! W 3494 odcinku "Pierwszej miłości" okaże się, że Julka zaginęła i nie ma z nią kontaktu!

"Pierwsza miłość" odcinek 3494 - czwartek, 10.11.2022, o godz. 18 w Polsacie

W 3494 odcinku "Pierwszej miłości" Marysia dostanie przerażającą informację o zaginięciu córki! To nie będą żarty, bo z Julką naprawdę nie będzie kontaktu, a wszystko przez to, że dziewczynka zapragnie znów zobaczyć się z Michałem (Wojciech Błach). Domański w 3494 odcinku "Pierwszej miłości będzie przebywał w szpitalu w Legnicy, już nie we wrocławskiej klinice We-Med. Julka nie pogodzi się z myślą, że przyszywany ojciec jest całkiem sam i chociaż ma opiekę, dziewczynka osobiście zapragnie go odwiedzić. To Tomek (Oskar Wojciechowski), syn Kingi (Aleksandra Zienkiewicz) powinien zaprowadzić Julkę na miejsce, ale po drodze no szpitala wydarzy się coś niespodziewanego! W wyniku niebezpiecznej sytuacji, Tomek straci Julkę z oczu, nie będzie wiedział, gdzie gdzie dziewczynka jest i nie uda mu się z nią skontaktować, 

Marysia dostanie telefon o zaginięciu córki w 3494 odcinku "Pierwszej miłości"

Marysia nie będzie się spodziewała, że wyjazd we dwójkę zakończy się koszmarem. Wenerski sam poradzi ukochanej, by wyłączyła telefon, by mieli czas tylko we dwójkę, ale nikt nie przewidzi, że dzieje się coś złego. W końcu Marysia odbierze telefon i dowie się, że córka zaginęła w drodze do szpitala, a Tomek nie ma pojęcia, gdzie właściwie jest. Marysia przerazi się nie na żarty, ale wkrótce w "Pierwszej miłości" dziewczynka na szczęście się odnajdzie. Zdradzamy, że niebawem Marysia zacznie rozmyślać nad zabraniem Michała do swojego mieszkania, by odbywał rehabilitację domową. 

Pierwsza miłość. ZWIASTUN. Ślub Emilki i Marcina. Sam poderwie Weronikę
Najnowsze